Birce Akalay Sarp Leventoğlu Çiftinin Düğününden İlginç Detaylar!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Birce Akalay Sarp Leventoğlu Çiftinin Düğününden İlginç Detaylar!
birce akalay haberleri, sarp leventoğlu haberleri, birce akalay sarp leventoğlu Üç yıl önce Yer Gök Aşk dizisinin setinde tanıştığı Murat Ünalmış’la evlenip 1,5 yıl sonra boşanan Birce Akalay, ikinci kez rol arkadaşıyla nikah masasına oturdu. Birce Akalay-Sarp Leventoğlu çifti evlendi..

birce-sarp.jpg

Akalay, önceki akşam Suada’da Küçük Ağa dizisinde başrolü paylaştığı Sarp Levendoğlu’yla yaşamını birleştirdi. Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Vezneciler’in kıydığı nikaha Levendoğlu’nun eski ev arkadaşı Mithatcan Özer, sevgilisi Sarah Nile Cameron’la katıldı.
Düğün masrafları konusunda zorlandığı öne sürülen Levendoğlu’nun kendisine sponsor olan saat firmasının reklamını instagram hesabından yapması dikkat çekti.

Birce Akalay "Ben Onu Çok Sevdim" Dizisinde hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Birce Akalay Kimdir? Birce Akalay resimleri Birce Akalay Kimdir? Birce Akalay resimleri
Birce Akalay kimdir?,Birce Akalay resimleri,Birce Akalay Biyografisi,Birce Akalay sarp levendoglu ile evlendi 35241 35242 35243 35244...
Magazin 2
Birce Akalay Sarp Levendoğlu Evlendiler mi? Birce Akalay Sarp Levendoğlu Evlendiler mi?
birce akalay haberleri, sarp levendoğlu haberleri, birce akalay sarp levendoğlu Sevgili melekler, birlikte rol aldıkları Küçük Ağa dizisiyle birlikte gerçek hayatta aşk yaşamaya başlayan Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu'nun evlendikleri...
Magazin 0
Küçük Ağa Dizi Oyuncusu Birce Akalay Resimleri Küçük Ağa Dizi Oyuncusu Birce Akalay Resimleri
birce akalay resimleri, birce akalay resim galerisi birce akalay kimdir Şu sıralar ekranlarda hızla sevilen aile dizisi olma yolun da emin adımlarla ilerleyen Küçük Ağa dizisi oyancularından olan Birce Akalay hayranları için sanatçının...
Ünlüler ve Sanatçılar 1
Küçük Ağa Dizi Oyuncusu Birce Akalay Kimdir? Küçük Ağa Dizi Oyuncusu Birce Akalay Kimdir?
birce akalay kimdir, birce akalay biyografi, birce akalay hayatı Şu sıralar ekranların da tam bir aile dizisi olan "Küçük Ağa" fırtınası esiyor. Ailece keyifle izlenen dizinin başrol oyuncuların dan olan Birce Akalay hakkın da bilgi...
Kim Kimdir ? 0
Birce Akalay "Ben Onu Çok Sevdim" Dizisinde Birce Akalay "Ben Onu Çok Sevdim" Dizisinde
Bu konu; ben onu çok sevdim dizis oyuncusu Birce Akalay hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Sevgili melekler, merhum başbakan Adnan Menderse 'in arasında kaldığı aşk üçgenini anlatacak olan yerli dizi "Ben Onu Çok Sevdim"...
Reytingli Diziler 0