1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Birisiyle beraber yemek yemek

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada ölüyle beraber yemek, borca isaret eder. Yabanci birisiyle yemek yemek, o yabancidan elde edecegi hayra cin ve seytanlarla beraber yemek yemek de serli kimselerle beraber düsüp kalkmaya isaret eder.

Birisiyle beraber yemek yemek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebişlerimize yemekler

bebişlerimize yemekler

1-Yulaf Ezmeli Borani: 1 küçük soğan 1 tatlı kaşığı tereyağı 1 tutam ıspanak 1 çay bardağı yulaf ezmesi Soğanları ve ıspanakları incecik doğrayın. Tereyağını küçük bir kapaklı tencere yada sahana koyup eritin. Soğanları ve ıspanağı ekleyin ama kavurmayın. Yarım su ardağı su koyup ağzı kapalı olarak pişirmeye başlayın. Ispanakların pişmesine yakın yulaf ezmesini ekleyip karıştırın. Yulaflar...
  2. Cocugunuzla Yemek pisirin...

Cocugunuzla Yemek pisirin...

Çocuklarla Yemek Pişirmek Yemek pişirmek çok eğlenceli, yaratıcı, aynı zamanda da çocuklarımıza besinler ve yediğimiz yemekler ile ilgili bilgilerileri de aktarabileceğimiz keyifli bir aktivitedir. Sizin için yemek pişirmek bazen çok yorucu bir görev haline dönüşebilir.... Hele bir de diğer odada sizden ilgi bekleyen çocuklarınız varsa.... Peki bu işi neden onlarla birlikte yapmıyorsunuz ?...
  3. Kutlama yemeğine beraber geldiler!

Kutlama yemeğine beraber geldiler!

ŞEYTANIN PABUCU' FİLMİNİN OYUNCULARI ÖNCEKİ AKŞAM KOKOSH BAR'DA BULUŞTU. 26 Aralık'ta vizyona girecek 'Şeytanın Pabucu' filminin oyuncuları önceki akşam Kokosh Bar'da buluştu. Sevgilisi Ozan Sevindik ile gecceye katılan filmin oyuncularından Aysun Kayacı, 'Ozan benim Süpermen'im. Geniş omuzları ve yüzü onu andırıyor, onunla evliliğe giden bir ilişkimiz var. Onu, bana benzettikleri oluyor,...
  4. yemek

yemek

mumbar dolması nasıl yapılır?Acil cevap gerekiyor.....
  5. kalabalikla yemek yemek

kalabalikla yemek yemek

2 gecedir ruyamda kalabalik masada yemek yenildigini goruyorum insanlar net degil birkac konustugum insan var tanidigim digerlerini gormuyorum. Birde kayinpederimin elinde 2 tane bilezik vardi ikiside ayniydi kalin islemeli sari bir altin bilezik birini benim sol koluma takti begenmedim ama bisey demedim
Etiketler:

Sayfayı Paylaş