Birliğine 14 saat geç katıldı

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Birliğine 14 saat geç katıldı
Askerlekten kaçmak için sahte ’çürük raporu’ aldığı iddiasıyla tutuklu yargılanırken, tahliye edilerek silah altına alınan DTP eski Genel Başkanı Nurettin Demirtaş, acemi eğitiminden sonra Tokat’taki birliğine 14 saat 10 dakika gecikmeyle teslim oldu. Karabük’ün Safranbolu İlçesi’ndeki 128’inci Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı’nda acemi eğitimini tamamlayan Demirtaş, askerliğinin kalan bölümünü Tokat Jandarma Komutanlığı’nda yapmak üzere dağıtım iznine çıktı. Dağıtım iznini geçirmek üzere Ankara’ya giden Demirtaş’ın en geç dün saat 04.30’da Tokat Jandarma Komutanlığı’na teslim olması gerekirken, bu sürede gelmedi. Yine askerden kaçtığı söylentisi çıkan Demirtaş, tanınan süreden 14 saat sonra saat 18.40’da birliğine teslim oldu. kaynak:hürriyet.com

Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketler Birliği hakkında bilgiler hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Allahın varlığına birliğine iman Allahın varlığına birliğine iman
Allaha iman, Allah Teâlâ'nın varlığına ve birliğine inanmak ve O'nu sıfat ve isimleriyle güzelce tanımaktır. Allah Teâlâ birçok ayet-i kerimede kendisini akıl yoluyla bulmamıza yarayacak şeylere dikkatimizi çekmektedir: De ki, göklerde ve yerde...
Tüm İslami Bilgiler 1
Allahın birliğine inanmak ne demektir? Allahın birliğine inanmak ne demektir?
Allahü teâlâ bir olduğunu Kur'an-ı kerimde bildirmiş midir? CEVAP Defalarca bildirmiştir. Birkaçı şöyle: (İlahınız bir tek ilahtır. Ondan başka ilah yoktur.) (Allah’tan başka ilah yoktur.) [Bekara 255, Al-i İmran 2, Nisa 87, Taha 8...
Tüm İslami Bilgiler 0
Evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle boşanma koşulları nelerdir? Evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle boşanma koşulları nelerdir?
evlilik birliği temelinden nasıl sarsılır, evlilik birliğinin temelinden sarsılması ne demektir,evlilik birliğinin sarsılması sebepli boşanma davası koşulları nelerdir,evlilik birliğimiz temelinden sarsıldı ne yapmalıyım...
Kadın ve Hukuk 0
avrupa birliği nedir bilgi verirmisiniz lütfen avrupa birliği nedir bilgi verirmisiniz lütfen
Hergün televizyonda dinliyoruz duyuyoruz avrupa birliğini ama tam olarak nedir ne değildir ne işe yarar bilmiyorum doğrusu.Kimseye sormaya da çekiniyorum.Anlatırmısınız burda?
Soru-Cevap 1
Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketler Birliği hakkında bilgiler Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketler Birliği hakkında bilgiler
Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketler Birliği Merhaba Sevgili Melek'lerim bu yazımızda Belen arkadaşımın bana gönderdiği pm de yer...
Faydalı Bilgiler 0