1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bitez Antik Hotel - Bodrum/Muğla (videolu tanıtım)

Konu, 'videolu otel tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bitez antik hotel, bodrum-muğla, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Bitez Antik Hotel

Addres: Bergamut Cd. No: 54 Yalı Mevkii Bitez-Bodrum

Phone : +90 252 363 8802 / 2 hat

Fax : +90 252 363 88 05

e-mail : contact@bitezantikotel.com

web : ..::[Bitez Antik Hotel]::..

Bitez Antik Hotel - Bodrum/Muğla (videolu tanıtım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Martı Resort Deluxe Hotel - Marmaris/Muğla (videolu tanıtım)

Martı Resort Deluxe Hotel - Marmaris/Muğla (videolu tanıtım)

martı resort deluxe hotel, marmaris-muğla, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler Martı Resort Deluxe Hotel Adres: KUMLU ÖRENCİK MEVKİİ İÇMELER MARMARİS/MUĞLA Telefon: (252) 455 34 40 Fax: (252) 455 39 98 E-mail: marti@marti.com.tr http://www.youtube.com/watch?v=Ogs9DiAr9Sg
  2. Sherwood Kemer Club Hotel Tanıtımı 2014 (videolu)

Sherwood Kemer Club Hotel Tanıtımı 2014 (videolu)

sherwood kemer club, kemer otelleri, yeni açılan oteller Ormanın içinde yer alan Sherwood Club Kemer bünyesinde su parkı, mağazalar ve çeşitli mutfaklardan yemekler sunan bir restoran bulunmaktadır. Tesis ayrıca özel plaj, mini golf sahası, sağlıklı yaşam ve fitness olanakları sunmaktadır. Sherwood Club Kemer'in odalarında merkezi klima, oturma alanı, düz ekran uydu TV ve kasa mevcuttur....
  3. Alanya Eftalia Splash Resort Hotel Tanıtımı (videolu)

Alanya Eftalia Splash Resort Hotel Tanıtımı (videolu)

eftalia splash resort hotel, alanya otelleri, yeni açılan oteller Akdeniz rivierası olan Antalya ili Alanya ilçesinde uzun yıllardır turizm konaklama hizmeti vermekte olan EFTALIA GROUP HOTELS ; son tesis olarak Eftalia Splash Resort Hotel'i 2013 yılı Mayıs Ayı itibari ile Türkiye turizminin hizmetine sunmuştur. Eftalia Splash Resort Hotel, Antalya kent merkezine 120 km., Antalya...
  4. Ramada Resort Lara Hotel Tanıtımı (videolu)

Ramada Resort Lara Hotel Tanıtımı (videolu)

ramada resort lara, lara otelleri, yeni açılan oteller Ramada Resort Lara konforu, lüksü ve eğlenceyi birleştirerek hayalinizdeki tatili sunar. Muhteşem Toros Dağlarınla çevrelenmiş otelimiz görsel aşkınızı canlandırıyor. Bölgenin en önemli turistik beldesinde olup siz değerli misafirlerimizin ister şehir merkezine ister havaalanına ulaşımı için 15 dk. mesafededir. Akdeniz’in muhteşem...
  5. Side Adalya Ocean Deluxe Hotel Tanıtımı (videolu)

Side Adalya Ocean Deluxe Hotel Tanıtımı (videolu)

adalya ocean deluxe hotel, side otelleri, yeni açılan oteller KONUM Havaalanı uzaklığı : 65 km Şehir merkezi uzaklığı ( Antalya ) : 65 km Manavgat : 12 km Side : 10 km KONAKLAMA VE ODALAR Tatil, rahat bir odayla başlar... Rahat ve huzurlu bir tatil için modern çizgilere sahip odalarımız sizleri bekliyor... Standart Oda Direkt ve yandan deniz manzaralı alternatifleri...

Sayfayı Paylaş