bitişin başlangıcı ACI SON

seda_emir

Yeni Üye
Üye
bitişin başlangıcı ACI SON
daha Hayatinin En Basinda 21 YaŞinda Piril ;piril Bİ Ünİversİte ÖĞrencİsİ Bİr Delİkanli İÇİ Sicacik ;gÖzlerİnİn İÇİ GÜlen ;karamsarlik Kalp Kirmak Nedİr Bİlmeyen Ve Sevİlen ;herkese ;herseye Saygi Duyan Bİr GenÇ Okuyan ;eglenen Hayatini YaŞayan Ama Dozunda YaŞayan Bİr GenÇ Şİmdİ Sİze Soruyorum Sİz Bu İnsana ÖlÜmÜ Hemde KÖtÜ Çok KÖtÜ Bİ ÖlÜmÜ YakiŞtirirmisiniz .daha 10 Saat Önce GÖrmÜŞtÜm Kapiya Gelİp Ablacim ÖzgÜr Abİnİn Esyalari Getİrdİm Deyİp GİtmİŞtİ 10 Saat ÖlÜm Haberİnİ Almadan 10 Saat Önce Karsimdaydi O Adi Adimi Adi Yunustu O Çocugun Sabaha Esİmle Beraber ÖlÜm Haberİnİ Aldik .motorla Gİderken Kaza YapmiŞ Yol Tabelasina VurmuŞ YÜzÜ Param ParÇa OlmuŞ DÜŞÜnÜn O Çocugun GÜlen GÖzlerİ Yok OlmuŞ Surati Param ParcaymiŞ Cesetİ Teshİs Ederken Arkadaslari Ayakkabisi Ve SaÇindan TanimiŞlar Burasi KÜÇÜk Yer Ondan Herkes Bİrbİrİnİ Tanir .aİlesİne Haber VerİlmİŞ Ve BugÜn Aİlesİ Gelİp Cenazesİnİ Memleketlerİne GÖtÜrmeye Geldİler Şİmdİ Anneler Sorarim Sİze O Ana Nsl Dayansin Buna Bu Felaketİn Tek Sebebİ İkİ Tekerleklİ Katİldİr Evlatlarinizi Koruyun Nolur Baskalari Yunus Gİbİ Olmasin Senİ Unutmiycaz Yunus GÖkÇeada Senİ Unutmiycak

Ce: bitişin başlangıcı ACI SON

ölen birininölmemesini istemek ona kötülük istemektir.zira onun istihkakı yeryüzünde bitmiştir. der bir büyüğümüz bende öyle düşünüyorum ama iki tekerlekli katili suçlayabiliriz çünkü o suçludur allah anne babasına sabır versin

bi anne olarak bunuyaşamak çok kötü başınız sağolsun bu gidişe bi dur demek gerekir diye düşünüyorum bu tür katiller gittikçe artıyo:(

çok üzücü gerçekten insan ne diyeceğini bile bilmiyor hepinizin başı sağolsun ailesininde bu büyük acısına büyük sabırlar diliyorum Allah hepimizin yavrusunu korusun

banu çok tesekkür edrim bu gidişe gercekten dur denmeli ama biz herseyi çok çabuk unutan bir milletiz maalesef çok tesekkür ederim duyarlılıgın için

Ne büyük bir acıdır yarabbim..Allah hiçbirimize evlat acısı göstermesin.Rabbim bol sabırlar versin ailesine..Mekanı cennet olsun inşallah..

mislinay sanada çokm tesekkürler acımızı paylastıgın için amin allah herkesin yavrusunu böle katillerden ve kötülüklerden korusun

çok tesekkürler karadeniz amin gercekten çok büyük bir acı allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın hepiniz çok sagolun

allah rahmet eylesin ailesine bol sabirlar versin cok büyük aci kimseye yasatmasin

canim öncelikle basiniz sagolsun herkese sabir dilyiorum
bir anne olarak konusmam gerekirse cok zor yasamadim ve aslada yasamak istemem yavrumun yerine rabbim benim canimi alsin derim,o ana cok kötüdur simdi sen dogur buyut ve hic yere ölmesi cok zor bir aci
umarim bu herkese drs olurda herkes bundan sonra daha dikkatli olur

Geri