Bitti...Bitmeliydi belkide.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Her şey bitti ama belki arkadaş kalabiliriz...'

'Her şey bitti ama belki arkadaş kalabiliriz...'

Ayrılalım ama dost kalalım! 'Her şey bitti ama belki arkadaş kalabiliriz...' Bu, yıllardır ayrılan çiftlerin son konuşmalarında geçen bir cümledir. Fakat, bunu başarabilen kişilerin sayısı çok azdır. Birkaç dakika içinde eski sevgiliniz hayatınızdan çıkıp giderken mutlaka "Arkadaş olabilir miyiz?" sorusunu sormuş, siz de yüksek ihtimalle bu soruya "Neden olmasın?"...
  2. Bitti Masal... Bitmeliydi Belki...

Bitti Masal... Bitmeliydi Belki...

. Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 700x635 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Yollarda buluyorum adımı. Boğazımda düğümlenmiyor artık sözcüklerim. Korkmuyorum da üstelik yazmaktan, yaşamaktan, ağlamaktan... Önadına masal bezenmiş bir cinneti yazarken satırlarıma, kaç söz iyi gelebilirdi ki sen diye büyüyen yaralarıma? Gerçeklerle büyüyen dünyama bir yalan düştüğünde yırtıp atılmalı mıydı?...
  3. Her şey bitti ama belki arkadaş kalabiliriz

Her şey bitti ama belki arkadaş kalabiliriz

Biten bir aşkın ardından o sevilen kişiyle arkadaş kalmak kolay değil. Terk eden tarafın isteği olan 'dost kalmak' talebi sizi çok yaralayabilir. 'Her şey bitti ama belki arkadaş kalabiliriz...' Bu yıllardır ayrılan çiftlerin son konuşmalarında geçen bir cümledir. Fakat bunu başarabilen kişilerin sayısı çok azdır. Birkaç dakika içinde eski sevgiliniz hayatınızdan çıkıp giderken mutlaka...
  4. Özlemimdin belkide ;

Özlemimdin belkide ;

Özlemimdin belkide ; Sevmek belkide bile bile acık çekmekti. Sonunu düşünmeden o yolda hızla koşarak Bilmezdim sensiz kalacağımı... Gelmiştim sana koşarcasına Kelimeler yetmiyor seni anlatmaya . Bazen ben bile anlam veremiyorum bu sevgiye. Ölümsüzsün belkide bende .... Doymamıştım senin o benden uzak varlığına, vuslatı beklerken Uzak kaldım sana bir ömür boyunca ......

Sayfayı Paylaş