Biz a$Kı ya$ayamadık..Kendimize yakı$tıramadığımızdan.

magical

Yeni Üye
Üye
Biz a$Kı ya$ayamadık..Kendimize yakı$tıramadığımızdan.
Bu aşka dair sözleri bir araya getiremez oldum.Kırgınlıklar var artık...Elimde kalan aşkının güzel anları....

Birbirimize uzun cümlelerkuramıyoruz,gözlerimizi kaçırıyoruz ve sanırım biz birbirimizi aşka feda ediyoruz...Birkaç güzel günün hatırına mı uzattık bu aşk oyununu???Sankiilkkez aşkı yaşıyormuş gibi ardı ardınasevda sözleri dökülür oldu dilimizden ama kıymetini bilememişiz....

Şimdi yalnızlığım ve ben her gece aynı saatlerde bir kadeh şarap ve zehir-i zıkkım bir sigara gökyüzünde yıldızlar arasında yüzünü arar oldum...Dilimde ayrılık sözlerini geveliyorum,oysa biz en başında yanılmıştık...Ne sen beni yaşayabilirdin ne de ben seni....

Ayrılıklar aşkları yüceltirkimi zaman,gönülleri yaksada,ama bizim ayrılığımız aşkı düşman etti gönüllerimize....Birbirimizi seçtiğmiz Gün korlar içine atmışız kendimizi...Şimdi yüreğimi dağlayan ayrılık acısı değil yaşattığın yenililerin yangınıymış...

Ve şimdilerde sihirli aşk sözleri kurmak isterken dilimden sitem sözleri dökülüyorsa bağışla yüreğim...

Biz a$Kı ya$ayamadık..Kendimize yakı$tıramadığımızdan..

Geri