Biz kadınların istedikleri ve yaşadıkları hikayeler çok güzel

RoCCo

Yeni Üye
Üye
Biz kadınların istedikleri ve yaşadıkları hikayeler çok güzel
ilk ağda öpüşürken hissedilenler
Kocam bir kez

kocasıdeli; Cinsiyet: Kadın; Yaş:23; İl: İzmir

Kocam bir kez daha beni dumur etmeyi başardı. Haftasonu balığa gitme planları yapan canım kocacım duyduğu birkaç boğulma haberi yüzünden endişelenince "Bari suyun altındayken cep telefonum yanımda olsa, hiç değilse başıma bir şey gelirse yukardakilere haber verebilirim" diye düşünmüş. Kaç gündür kara kara düşünüyordu. Nihayet dün birden oturduğu koltuktan fırladı, aklına müthiş bir fikir gelmiş. Çekmecedeki prezervatifi alıp banyoya koştu. Prezervatifi önce güzelce çitiledi, yıkadı, sabunladı, en sonunda da kuruttu! Sonra cep telefonunu prezervatifin içine koydu, müthiş icadını şöyle bir inceledi, sonuçtan memnun kalmış olacak ki sevinç çığlıkları atmaya başladı. "Ben buldum, ben buldum!" Ben seni nerelerde buldum acaba canım kocam?

Ağda itirafları

Ağda itirafları bana hep kuaför olan yeğenimi hatırlatıyor. Bir gün minibüste giderken bir erkek bindi. Adam çok kıllıydı. Yeğenim adama dik dik bakıyordu. Resmen gözü dönmüştü. "Teyze, bu adama ağda yapmak isterdim" dedi! Sezaryenle çocuğu oldu. Kendine geldiğinde ilk sorusu şu olmuş: "Saçı kıvırcık mı, düz mü?" Bir gün kızının bacaklarına uzun ve dikkatle baktığını gören ablam, "Ne oldu" diye sordu. "Selüliti var mı diye bakıyorum" dedi. Selülit kontrolü yaptığı kızı daha 2 aylık bebek!

Hamileliğimde eşim

Hamileliğimde eşim, sabah ezanında kahvaltı hazırlayıp beni yaka paça kaldırırdı. Uyanamasam, "Sen nasıl annesin? Çocuğun kahvaltısını bile umursamıyorsun. Sen yatıyorsun o çocuk kahvaltı bekliyor!" diye çok kızardı. Ama herhangi bir rahatsızlığım olduğunda hiç umursamazdı.

Orkid ilk çıktığı

Orkid ilk çıktığı zamanlarda kanatsızdı. Arka kısmında ince, yapışık bir kağıt vardı. Üzerınde de, "İç çamaşırınıza yapıştırınız" yazardı. Kız kardeşimden gizli kullanırdım çünkü ona anlatmaya utanırdım. Bir gün kardeşim yanımda kazağını çıkarırken bir de baktım ki benim Orkid'lerden birini boylu boyunca atletine yapıştırmış! Tabii sebebini sordum. "Abla bunlar teri çok güzel çekiyor" dedi! Canım benim, şimdi 23 yaşında ve nişanlı. Nişanlısı dünyanın en saf kızıyla evleneceğini biliyor mu acaba? Yoksa artık ablalık yapmamın zamanı geldi mi?

İlk öpüşmemde

İlk öpüşmemde gözler öpüşürken kapatıldığı gibi dudakların da kapatılacağını düşündüğümden dudaklarımı sımsıkı kapatmıştım! Tabii ağzım yüzüm tükürük içinde kalmıştı. Ama yine de çok romantik bir şey yaşadığımı sanıp mutluluktan günlerce havalara uçmuştum.

intikamım çok kötü oldu

Küçük bir şirkette üç yıldır sekreterlik yapıyorum. Patronumla aram iyi sayılır ama geçen yıl bana haksız

yere çok kötü bağırmıştı. O gece sinirimden uyuyamadım ve intikam hırsıyla bi sürü proje ürettim. Ertesi

gün meyve suyuna çişimden birazcık koydum. Farkedecek diye ödüm koptu ama farketmedi !! Artık

patrona her kızdığımda ona çişimi içiriyorum hem de ilk kez yaptığımın bi kaç katı kadar. Adam çişime bağımlı

oldu : ) Haftada en az bir kez farkında olmadan yudumluyor çişimi, bense acayip rahatlıyorummm.

Eşimin sakal

Eşimin sakal ve bıyıkları çok sert çıkıyor. Öpüşürken çok kötü batıyorlar. Hatta evlendiğimiz ilk hafta öpüşmekten çenem yara olmuştu. Soranlara, "Makyaj malzemeleri alerji yaptı" demiştim. İğrenç bir yalan ama napiyim, aklıma başka bir şey gelmemişti işte.

Cevap: biz kadınlar 3

intikamım çok kötü oldu

Küçük bir şirkette üç yıldır sekreterlik yapıyorum. Patronumla aram iyi sayılır ama geçen yıl bana haksız

yere çok kötü bağırmıştı. O gece sinirimden uyuyamadım ve intikam hırsıyla bi sürü proje ürettim. Ertesi

gün meyve suyuna çişimden birazcık koydum. Farkedecek diye ödüm koptu ama farketmedi !! Artık

patrona her kızdığımda ona çişimi içiriyorum hem de ilk kez yaptığımın bi kaç katı kadar. Adam çişime bağımlı

oldu : ) Haftada en az bir kez farkında olmadan yudumluyor çişimi, bense acayip rahatlıyorummm.

Ayy süpersin şek:zuha::zuha: ii paylaşım :ang:

Geri