bizde geldik:)

N

nagi

Yeni Üye
Üye
bizde geldik:)
Selam aranıza yeni katıldım .inş.aralığın ilk haftasında sorusuz bir şekilde oğlumu kucağıma alırım .Annelik heyecanı sardı şimdiden onu görmek dokunabilmek için sabırsızlanıyorum.Umarım sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir ve iki kişilik yolculuğumuza üç kişi olarak devam ederiz ... tüm hamişlere kolay doğumlar ...

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
Selam aranıza yeni katıldım .inş.aralığın ilk haftasında sorusuz bir şekilde oğlumu kucağıma alırım .Annelik heyecanı sardı şimdiden onu görmek dokunabilmek için sabırsızlanıyorum.Umarım sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir ve iki kişilik yolculuğumuza üç kişi olarak devam ederiz ...
tüm hamişlere kolay doğumlar ...
merhaba aramıza hoşgeldin...
inşallah oğluşunu sağlıkla kucağına alırsın, allah hepimize kolay doğum ve sağlıklı evlatlar versin inşallahhhhh

bizde geldik:)) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
2013 Aralık Ayı Anneleri Gelin Tanışalım... 2013 Aralık Ayı Anneleri Gelin Tanışalım...
Slm kızlar ben 16 haftalık hamileyim kısmet olursa 16.12.2013 de bebeğimi alıcam kucağıma var mı benden başka aralık ayı annesi tam kış bebeği olacak hadi dertleşelim neler oluyor hayatnızda neler yaşıyorsunuz hazırlıklarınız nelerdir? hadi...
Aralık Ayı Anneleri 25
bizde geldik:)) bizde geldik:))
Selam aranıza yeni katıldım.İnş.benim oğlumda aralık ilk haftasında aramıza katılacak sabırsızlanıyorum şimdiden onu görebilmek koklayabilmek için .Annelik heyecanı sardı şimdiden acaba ne alsam ona sanırım biraz abartıp 2 yaşında oynaması...
Aralık Ayı Anneleri 0