Bizim Hikaye - Fox Tv

M e g

M e g

Melekler Mekanı
Bizim Hikaye - Fox Tv
1517620460630.png


1517620636495.png


Konusu hakkında;

Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz’le başlar hikayemiz… Anneleri terk edip gittiğinden beri 5 küçük kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine sahip çıkar ve şikayet etmeden hayata sıkı sıkı tutunur. Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır;
Filiz’in bir küçüğü üstün zekalı Rahmet, onun bir küçüğü, şimdiden zorlu bir yasak aşk yaşayan Hikmet, onun bir küçüğü vicdanlı ve duygusal Kiraz, onun küçüğü Fikret ve en küçükleri 1.5 yaşındaki İsmet.

Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay’la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz’in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır.

Filiz’e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış’a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır.

Senelerdir Filiz’e aşık olan polis Memuru Cengiz’in korumacı tavrı da eklenince işler Barış’ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış’ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur.
Hayatını sadece içmeye ve kolay yoldan para kazanmaya adamış babaları Fikri’ye rağmen birbirlerine tutunup mutlu olmaya çalışan 6 kardeş ve Filiz’e aşık Barış’ın kesişen yolları herkesi yeni hikayelere götürecektir.

Bizim Hikaye Her Perşembe 20.00'de FOX'ta!

1517620403044.png
1517620420012.png
 
M e g

M e g

Melekler Mekanı
Ben bayılarak izliyorum bu diziyi..
Oyunculuklar şahane..En küçüğünden en büyüğüne kadar gayet profesyonel bir ekip..
 
M e g

M e g

Melekler Mekanı
Anası gene gitti! Çocuklar yurda geri dönmesin diye Cemil'den ayrılmaktan da vazgeçti.
Nolcak bu Filiz'in hali..
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Misafir
M
PaSikA
Cevaplar
16
Görüntüleme
5K
PaSikA
PaSikA
M
Cevaplar
2
Görüntüleme
1K
Kayıtsız Üye
K
Üst