1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Bizim Yenge Cüneyt Emre Yetim

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

bizim yenge, dizisi, oyuncuları, cüneyt, emre yetim, kimdir, hayatı, özgeçmişi, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar

< Konu Resmi..>

Fatmagül'ün Suçu Ne ile tanıdığımız Emre Yetim şimdi karşımıza Bizim Yenge dizisinde Cüneyt karakteri ile çıkıyor...Genç oyuncu Emre Yetim'i bu yazımızda daha yakından tanıyabilirsiniz...

Emre Yetim, Pertevniyal Anadolu Lisesi'nin ardından Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü'ne girdi, 2009 yılında mezun oldu. Öğrenciliği sırasında 'Ve Diğer Şeyler Topluluğu'nun "Son Dünya" isimli oyununda profesyonel oyunculuk hayatına başladı. DOT'da Punk Rock isimli oyunda oynadı. "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinde rol aldı. "Bizim Yenge" dizisinde "Cüneyt" karakterini canlandırmaktadır.

Bizim Yenge Cüneyt Emre Yetim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bizim Yenge dizisi

Bizim Yenge dizisi

bizim yenge, dizi, kanal d, ne zaman başlıyor, başrol oyuncuları, oyuncuları, dizi özeti, konusu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Ağustos ayında Kanal D'de kahkahası bol olan bir dizi başlıyor. Dizinin adı: Bizim Yange. Başrollerini İlker Aksum ve Şebnem Bozoklu'nun paylaştığı dizi, yaz sezonuna damgasını vurmaya aday oaln, iddalı bir dizi Melek'lerim. TMC'nin yapımcılığını...
  2. Bizim yenge oyuncuları

Bizim yenge oyuncuları

Bizim yenge dizisindeki oyuncuların isimleri neler, tam olarak kimler oynuyor ve bana resimlerini verir misiniz ?
  3. Bizim Yenge Filiz Şebnem Bozoklu

Bizim Yenge Filiz Şebnem Bozoklu

bizim yenge, dizisi, filiz, şebnem bozoklu, kimdir, hayatı, biyografisi, özgeçmişi, hakkında detaylı bilgiler burada Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşucak olan yeni dizi Bizim Yenge'de Filiz rolünü oynayacak olan Şebnem Bozoklu'yu bu yazımızda daha yakından tanıyabilirsiniz melekler Doğum Yeri ve Tarihi: İstanbul -- 20.08.1979 Eğitimi: 2001-2004: M.S.M Oyunculuk Bölümü 1996-2000:...
  4. Bizim Yenge Zeyno Tülin Özen

Bizim Yenge Zeyno Tülin Özen

bizim yenge, dizisi, oyuncuları, zeyno, tülin özen, kimdir, resimleri, özgeçmişi, hayatı, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Güzel oyuncu Tülin Özen'i bu yazımızda daha yakından tanıyabilirsiniz melekler... İzmir Bornova Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra, önce İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğinde bir süre öğrenim görmüş, sonrasında Yeditepe Oyuncuları'nda...
  5. Özlem Tekin Bizim Yenge dizisinde!

Özlem Tekin Bizim Yenge dizisinde!

bizim yenge dizisi özlem tekin konuk oyuncu yeni bölümü haberleri burada arkadaşlar. Başrollerini İlker Aksum ve Canım Ailem dizisiyle kalbimizi fetheden kadın oyuncu Şebnem Bozoklu'nun paylaştığı, Kanal D'nin sevilen dizilerinden olan Bizim Yenge dizisinin bu akşam ki bölümünde Özlem Tekin konuk oyuncu olarak rol alıyor Melek'lerim. Bizim Yenge Özlem Tekin ile karşımıza çıkacak bu akşam ki...

Sayfayı Paylaş