1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Blue House, musluklu blender...

  Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Blue House, musluklu blender... Pratik çözümleri ile dikkat çeken Blue House; yeni ürünü musluklu blender'ı piyasaya sürdü. Blue House’un musluklu blender’ı bu yazı çok ferah ve serin geçirtecek tatlara yolculuk yaptırıyor.

  Meyve karışımlarından oluşan farklı kokteyller hazırlayabileceğiniz blender, buz kırma özelliğine sahip paslanmaz çelik bıçaklı ve 1,7 litre kapasiteli cam haznesi, geniş iç hacme sahip. Modelin cam sürahisi de oldukça şık...


   
Blue House, musluklu blender... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Blue House hayatı kolaylaştırıyor

  Blue House hayatı kolaylaştırıyor

  Annelerimizin mutfakta daha az zaman harcamaları, harcamaları, hayatlarını daha kolay hale getirmek ve keyifli iş yapmalarını sağlamak için alternatifler sunan Blue House, birbirinden güzel tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Türkiye'de bir ilk olan termometreli su ısıtıcı ile istediğiniz sıcaklığa ulaştığında su ısıtıcıyı kapatabiliyorsunuz. Örneğin; bebeklere mama hazırlarken...
 2. Rental House

  Rental House

  Yine bir kaçış oyunu. Yine göreviniz kaçmak. Oyun Japon icadıdır, bilginize. Kolay gelsin. Buradan alalım
 3. Terminal House

  Terminal House

  :hi: Göreviniz belli :) Buradan
 4. İlk blender

  İlk blender

  Stephen Poplawski, termos benzeri cam bir kutunun tabanına metal, dönen bir bıçak koyarak blender fikrini ilk ortaya atan kişidir. 1932’ de bu fikrini tasarım haline dönüştürmeyi başarmıştır. 1935’ te Fred Waring ve Frederick Osus adlı iki girişimci dostu, Poplawski’ nin fikrini geliştirerek büyük bir ticari başarı kazanmışlardır.
 5. Musluklu içecek sürahisi

  Musluklu içecek sürahisi

  Değişik utfak ürünleri Musluklu sürahiler Bu üç katlı musluklu sürahi modelinde farklı içecekler hazırlayarak misafirlerinize şık sunumlar sunabilirsiniz. Şık sofralara dahada şıklı katacak bu sürahi ile sağlıklı içecekler sunmak çok şık.

Sayfayı Paylaş