Bobbi Brown 2012 İlkbahar Yaz Makyaj Koleksiyonu

M

Misafir

Forum Okuru
Bobbi Brown 2012 İlkbahar Yaz Makyaj Koleksiyonu
Bobbi Brown 2012 İlkbahar Yaz Makyaj Koleksiyonu
2012 Bobbi Brown yaz makyaj modasıEvet Melek'ler, yine kozmetik sektöründe isim yapmış, kaliteli ve öncü markaalrdan biri olan Bobbi Brown 2012 makyaj koleksiyonu ile sizlerin huzurlarınızdayız :) Bobbi Brown 2012 yaz makyaj koleksiyonu ürünlerini sizler için ve Bobbi Brown kullanan tüm hanımlar için yer veriyoruz bu yazımızda :)2012_makyaj_modasi-3cb.jpgÜnlü makyaj markaları, en etkileyici ve en baştan çıkarıcı olmak için büyük rekabet içindeler. İnanılmaz renkler ve dokular geliştirmek için çok çalışıyorlar. Bunun sonucunda ortaya çıkan koleksiyonlar ise bizi gerçekten büyülüyor. Bobbi Brown'da olduğu gibi...

Doğallık en yüksek vurgu... Bobbi Brown makyaj koleksiyonlarını takip edenler bilir ki, bu marka doğallık ve sadelik üzerine en güzeli keşfetme çabasındaki kadınların bir numaralı markasıdır. Bobbi Brown'un 2012 İlkbahar koleksiyonu, toprak ve gül tonlarının yumuşak bir altın parlaklığında harmanlanmış hali...Bu duygusallık ve incelik ise beklentilerimizi oldukça tatmin etti tabii ki!

Bobbi Brown Brick Compacts

Bobbi Brown'un yeni koleksiyonu pembe altın tonlarında karşı konulmaz bir ışıltı veriyor cildimize... Yumuşak pembe ve altın ışıltıları içeren yenilikçi formüller, cilde mükemmel uyum sağlıyor ve doğal bir etki bırakıyor.

Bobbi Brown'un parıldayan pembe ve toprak tonlarındaki allıkları gündüz ve gece için sağlıklı bir ışıltı veriyor. Beş renkten oluşan allıklar, yüzde doğal gölgeler oluşturmak için çok ideal. Güneş görmeden, güneş parlaklığına kavuşabilirsiniz!


Bobbi Brown Rich Color Gloss

Bobbi Brown'un zengin renkli parlatıcıları, dudaklar için lüks bir dudak kremi gibi. Uzun ömürlü ve nemlendirici formülü ile dudaklara hem bakım yapıyor hem de güzel bir parlaklık veriyor.

Bobbi Brown ürünlerini, Harvey Nichols ve Boyner Mağazaları'nda bulabilirsiniz.

Harvey Nichols İstanbul
Kanyon Alışveriş Merkezi
Levent - İstanbul
Tel: 0212 319 11 00

Harvey Nichols Ankara
Kentpark Alışveriş Merkezi
Çankaya – Ankara
Tel: 0312 219 93 49
 
Üst