Böbrekte ağrı karında ağrı ve hassatiyet var Hamilelik suphesi yani hamilemiyim acaaba?

Sude23

Yeni Üye
Üye
Böbrekte ağrı karında ağrı ve hassatiyet var Hamilelik suphesi yani hamilemiyim acaaba?
Ben erkek arkadasimla 7 gun once adetimin bitiminin 3 gunu birlikte olduk ustume bosaldi vajinamin kenarina sperm geldi bugunde bobrek agrisi ve hafif tek tarafli kasik agrilarim vr bide migdem agrio hamilemiyim acil cevap
 

Uzman SühaN

Administrator
Bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz. Belirtileri psikolojik yaşıyorsunuz. Korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısından risktir.Beklenen mensinizde gecikme olursa test yapın.
 

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Aslın da kasık ağrısı dönem dönem her bayan da olan bir şey. Gögüs hasasiyetide öyle. Yediğimiz içtiğimiz şeyler gögüsümüzü etkileyebiliyor. Yani olur olmaz her belirtiyi gebeliğe yormamak lazım. Zaten belirtiler de gebeliğin ilerleyen haftalarında başlıyor. Adet olmadığınız zaman gidip test alıp yapın hamile olup olmadığınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz ;)
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar, Adet bitiminden sonraki bir hafta tamamen tehlikesizdir. Yani hamile kalma riskiniz yüz üzerinden 5 bile değildir. Birliktelik durumu ile bunu psikolojik bir travmaya dönüştürüyor bütün kadınlarımız. Dolayısı ile ben hamile olduğunuzu düşünmüyorum. Siz de regl tarihinizi bekleyerek test yapabilirsiniz.

Bu arada bu tür bir durumda ne olursa olsun ertesi gün hapı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. BURADAKİ konudan Ella isimli hap ile ilgili kullanımı ve diğer bilgileri edinebilirsiniz.
 
Üst