Bodrum-Gökova-Bodrum Rotası

Bodrum-Gökova-Bodrum Rotası
1.Gün: Öğleden sonra Bodrum Limanı'ndan tekneye biniş.Kabin seçimi.Tur Rehberi tarafından tur hakkında bilgi verilmesi.Hoşgeldin İçkisi ve teknede akşam yemeği.Gece Bodrum limanında kalınır.

2.Gün: Kahvaltıdan sonra Karaada'ya doğru yelken açılır. Dileyen Müşteriler burada Jet Ski,Su Kayağı ve Parasailing gibi aktivitelere katılabilirler.Öğle yemeği ve yüzme molasından sonra Orak Adası'na hareket edilir ve gece orada kalınır.

3-Gün: Sabahın ilk ışıklarıyla beraber Yedi Adalar'a gitmek üzere hareket edilir ve kahvaltı yolda yapılır.Gün bu mevki adaları arasında gezilerek geçirildikten sonra Küfre'ye hareket edilir ve gece burada kalınır.

4.Gün: Küfre'de kahvaltı yapıldıktan sonra Gökova Körfezi'nin en güzel koylarından biri olan Löngöz'e dogru hareket edilir.Akşam üstü Karacasöğüte doğru yelken açılır.

5.Gün: Kahvaltıdan sonra Cleopatra adasına hareket edilir. Cleopatra Adası'nda karaya çıkılıp Mısır'dan getirilen çöl kumları ile yapılmış yapay bir kumsal olan Cleopatra Koyu ziyaret edilir.Geceyi geceyi geçirmek için oldukça şirin bir yerleşke olan Karacasöğüt'e hareket edilir.

6.Gün: Kahvaltıdan sonra Tuzla'ya hareket edilir. Ballısu'da verilen öğle yemeği ve yüzme molasından sonra geceyi geçirmek için Tuzla civarındaki koylardan birine demir atılır.

7.Gün: Sabah erken saatlerde şirin bir köy olan Çökertme'ye doğru hareket edilir.Bu esnada kahvaltı yapılır.Kızılliman'da verilen son yüzme molasından sonra akşam geç saatlerde Bodrum Limanı'na girilir ve gece burada kalınır.

8:gün: Kahvaltı yapıldıktan sonra müşteriler tekneden ayrılır.

mavi-yolculuk.com
 
Üst