1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

böle pc düşman basına

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: böle pc düşman basına

:hhh:çok hoştu bence saol canım emeğine sağlık

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: böle pc düşman basına
    ıyı kı böyle degıller....kafayı yerdım:haha:

böle pc düşman basına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. banlanmış pc

banlanmış pc

şimdiki görcekleriniz banlanmıs bir pcnin resimidir eger yanınızda cocuk varsa şiddetle dısarı cıkması rica olunur - - - - - - - - - -
  2. pc alıskanlıkları

pc alıskanlıkları

evet melekler sizde de var mı pc alışkanlığıııı BİLGİSAYAR ANKETİ 1. Modeminizi kapattığınızda içinizde bir burukluk hissediyorsanız; 2. Defterinizdeki tüm adreslerde @ varsa; 3. Internet erişimi olmadığı icin annenizle haberleşemiyorsanız; 4. Telefon faturanız 2 sayfadan fazlaysa; 5. Esiniz resti çekip "Hayır, bilgisayar yatağa giremez!" dediyse; 6. Bilgisayar...
  3. Pc Takıları

Pc Takıları

Her daim elimizin altında olan şu pcyi artık kulaklarımızda, bileklerimizde, boynumuzda,parmaklarımızda taşımaya ne dersiniz:DFarklı tasarımlarıyla dikkat çeken bu takılar tamda pc tutkunları için diye düşünüyorum:tik:
  4. Bana Artık Hicran De 1.Bölüm Resimleri

Bana Artık Hicran De 1.Bölüm Resimleri

bana artık hicran de resimleri,bana artık hicran de görselleri,bana artık hicran de dizisi 1. bölüm resimleri,bana artık hicran de görselleri hakkında bilgiler Kanal D’nin başrollerini; Aslı Enver, Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy, Şebnem Hassanisough, Tamer Levent, Nur Sürer, Zeyno Eracar, İncinur Daşdemir, Turgay Kantürk, Nadir Sarıbacak ve Elif Ceren Balıkçı’nın paylaştıkları, yeni sezondaki...
  5. Güneşin Kızları Son Bölümde Çalan "Sen Bana Ederimden" Şarkı Sözü

Güneşin Kızları Son Bölümde Çalan "Sen Bana Ederimden" Şarkı Sözü

Kanal d ekranlarının sevilen dizisi "Güneşin Kızları"31 ci bölüm de Ali ve Selin tartıştıkları esna da çok duygusal bir parça çaldı. Birçok kişinin merak ettiği bu parçayı kimin söylediği ve şarkının sözleriydi. Melekler Mekanı olarak hemen açıklıyorum; Sene bana ederimden ağrılı kederimden fazlasını vermedin diye sözlerin geçtiği parçayı Burcu Tatlıses söylüyor. Parçanın asıl ismi...

Sayfayı Paylaş