Bone care kullanıp kemiklerine iyi gelen var mı?

G

Gelincikdaglari

Forum Okuru
Bone care kullanıp kemiklerine iyi gelen var mı?

Bone care kullananlar melek kadınlar kulübü bone care ne işe yarar forum'da.​

Kızlar annemde kemik erimesi başladı bu konuda sizinle bir şey paylaşmak daha doğrusu bir şey sormak istiyorum. Annemde kemik erimesine karşı nette gördüğümüz bir ürün var daha doğrusu doktora sorarak mi kullanmak gerekir bilemiyorum ama kemik erimesine iyi geldiği söyleniyor. Bone care kullananlar varsa detaylı bilgi verebilir misiniz? Kemik erimesini durdurur mu ya da geriletir mi?

Merhabalar
Yaş ilerledikçe özellikle kadınlarda daha çok görünen kemik erimesi problemi için doktorunuza da danışarak ek takviyeler alabilirsiniz. Bone care de ileride kemik sorunu yaşamamak için aslında bir takviye diyebiliriz. Demir, kalsiyum, magnezyum, çinko gibi vitaminleri barındırır. Kemik ağrıları ve dediğim gibi kemik erimesini geriletmesi ve önlemesi adına kullanilabilir. Ama size her zaman diyorum ya doktora danışmadan bu tür şeyleri kullanmamak gerekir. Hele ki annenizin başka rahatsızlıkları varsa ilaç kullanıyorsa doktorunuza danışın mutlaka. Özellikle ilerleyen yaşlarda kemik erimesi gibi sorunlarla karşılaşmamak için bu tür takviyeler tercih edilebilir.

Kemik erimesi daha çok kadınlarda görülen bir durum ve bu konuda mutlaka incelemeniz gereken bir yazı paylaşmak istiyorum sizinle. "Kemik erimesi nedenleri ve tedavisi" aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz arkadaşlar.

Geri