Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?
Geri çekme yöntemi etkili bir doğum kontrol yöntemi değildir. Zevk suyuylada ihtimal düşükte olsa gebelik söz konusu olabilir.Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma olasılığınız var. Döneminizde gecikme olursa test yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. 
G

gizliüye123456789012345

Misafir
merhaba sevgilimle reglm bitmeden 2 gün önce kucağına oturdum sonra biraz sürtünme oldu genelde kilodum ve pedim vardı boşalma olmadı hamile kalma şansım yok değil mi
 
G

Gizli4545

Yeni Üye
Üye
Merhaba, dün gece nişanlımla sürtünmeyle ilişkiye girdik. Nişanlım boşaldıktan sonra sürterken bir an yanlışlıkla vajinamın içine girdi hemen çıktı ve canım çok az yandı. Ucunda az sperm vardı. O an hemen duş aldım ve temizledim. İlişkiden 24 saat geçtikten sonra biraz önce de ertesi gün hapı içtim.
Hamile kalma gibi bir durumum olur mu? :(
 
S

Suhedaala

Misafir
Merhaba, nişanlımla 3 gün önce reglime 4 gün kala ters ilişki yaşadık. İçine giremediği için 10 15 dk vazelin sürerek zorladı ve yine giremedi. Boşalmadı. Sadece 1 kere pen.. Öne kaydı. Sizce gebelik mümkün mü? Zevk suyundan biraz süphelendim ama erkek arkadaşım pen.. Elleyince kuru olduğunu söyledi. Yardım eder misiniz 15 ocakta olacak reglim gerçekleşmezse şüphelenmeli miyim?