1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Boşanma Pastaları

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

hep düğün pastasımı olacak....

< Konu Resmi..>

Son düzenleme: 2 Kasım 2008
  2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Boşanma Pastaları
    ama dikkat edin hep olan erkeğe olmuş bu pastaları yapan feministmi acaba:D:D
    emeğine sağlık canım

3. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    resimleri ilk gördüğümde aynısını bende düşünmüştüm...

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

heheheheheeeeeeee...emegıne saglık

Boşanma Pastaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğün Pastası olurda , Boşanma Pastası olmazmı?

Düğün Pastası olurda , Boşanma Pastası olmazmı?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Boşanma velayet

Boşanma velayet

boşanma,boşanma dilekçesi,boşanma davaları,boşanma davası,velayet,velayet davası Bu konular sadece başlık olarak isimlerini duyduğumuz an dahi tüylerimizi ürperten kavramlar.Sadece çocuklarimiz için değil muhakkak bu sorunla yüzleşmek zorunda kalan yetişkinler içinde öyle.Üstelik bu dönemde taraflar,yetişkin olduğunu dahi unutup çocuklasabiliyor.Gerek biz yetişkinler gerekse de çocuklarimiz...
  3. Boşanma rehberi™

Boşanma rehberi™

BOŞANMA REHBERİ™ CD'mi ücretsiz olarak (kargo bedeli gönderilene ait olmak üzere) BOŞANMA REHBERİ™ facebook sayfasını beğenen ilk 30 kişiye göndereceğim. İsteyenlerin facebook sayfasını beğenmeleri yeterlidir (Lütfen BOŞANMA REHBERİ™'nin gönderilmesini istediğiniz adresi de av.gokhanarican@gmail.com mail adresime yazınız). Boşanma, nafaka, tazminat vs. konularda "genel bilgi"...
  4. boşanma

boşanma

s.a eşim beni her fırsatta evden kovuyor bura benim evim defol git beni mahkemeye ver zorluk çıkarmam boşanırım hemen gibi sözler ediyor bu durumda imam nikahımız varmıdır

Sayfayı Paylaş