1. sonia

sonia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

boşanma pastası!

Konu, 'Komik Resimler' kısmında sonia tarafından paylaşıldı.

[​IMG] :n028:

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Allah vermesin,yedirmesin kimseye inşallah böyle bir pastadan

boşanma pastası! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğün pastası

Düğün pastası

10 katlı düğün pastası düğün pastaları pastası 10 katlı pastalar Düğün gününün en unutulmaz ve lezzetli anlarından biridir düğün pastası :) Gelin ve damat seçtikleri o güzel müzik eşliğinde pastayı keserken, denklanşöre basar tüm parmaklar ve o an ölümsüzleşir:) Düğün pastasından bu kadar çok bahsetmişken Melek'lerim, bu önemli detay hakkında bilgi vermemek olmaz diye düşündük ve sizleri...
  2. Patates Pastası

Patates Pastası

patates pastası patates pastasi kek kalıbında salatası Sevgili melekler; farklı şeyler yapmayı seviyorsanız bu tarifi öneririm.Yemeden önce görüntüsüne ve sunumuna göre tadına tat katan bir tarif.Afiyet olsun J Patates Pastası Malzemeler: 6 adet patates 2 adet havuç 2 dal taze soğan 1/2 demet maydanoz 1/2 demet dereotu 8-10 adet pancar turşusu 1 çay kaşığı biberiye Tuz Karabiber Patatesler...
  3. Nişan Pastası

Nişan Pastası

nişan pastaları nişan pastası pastası yazıları nişan pastası, nişan pastasının önemi, nişan pastası olmalımıdır,, nişanda pasta olması gerekiyormu, nişan pastası nasıl olmalıdır, nişan pastaları Bence olmazsa olmazlarıniçindedir bu pasta işi.. İster hazır al ister ellerinle kendin yap yeterki olsun bir köşede pasta :):) Nişan pastası nişan törenin ağız tadıdır. Davetlilerin tümünün...
  4. boşanma

boşanma

s.a eşim beni her fırsatta evden kovuyor bura benim evim defol git beni mahkemeye ver zorluk çıkarmam boşanırım hemen gibi sözler ediyor bu durumda imam nikahımız varmıdır

Sayfayı Paylaş