Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Bosch’dan sesli güvenlik paneli

  Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Bosch, piyasaya yeni sürmüş olduğu Easy Series Güvenlik Paneli ile ev ve işyerlerinizin güvenliğine yeni bir soluk getiriyor. Kolay ve güvenli kullanım sağlayan Easy Series; kullanıcı ile sesli kılavuz sistemi aracılığıyla iletişim kuruyor. Ürün, basit ve hızlı kurulumunun yanı sıra, estetik tasarımı ile de göz dolduruyor.
  Güvenlik ve iletişim sistemlerinde dünyanın en büyük ve yenilikçi teknoloji firmalarından biri olan Bosch, küçük ölçekli ticari ve konutsal güvenlik uygulamaları için ideal bir güvenlik paneli sistemi olan Easy Series’ i piyasaya sürdü.
  Kullanıcısıyla sesi vasıtasıyla iletişim kuran Easy Series Güvenlik Paneli, sesli kılavuz sistemi sayesinde durum bilgilerinin hızla alınmasını sağlıyor, Ayrıca bütün alarm ve durum bilgilerini doğru şekilde tespit ederek, SMS – kısa mesaj ile cep telefonuna gönderebiliyor. Sesli arama fonksiyonu sayesinde telefondan sistem bilgi mesajları da dinlenebiliyor.

  Tamamen sesle yönlendirilen programlama menüsünün yanı sıra, istendiği takdirde uzaktan veya yerel telefon bağlantısı ile de programlanabilen Bosch Easy Series Güvenlik Paneli, dahili bir çevrim cihazı sayesinde, alarm izleme istasyonuyla doğrudan bağlantı sağlıyor. Dahili iki yollu ses desteği ile kullanıcısının güvenlik paneline bağlanarak, güvenlik panelinin bulunduğu mekandaki kişileri dinlemesine ve hatta onlarla konuşabilmesine olanak sağlıyor.

  Easy Series, basit ve kolay kullanımı sayesinde yanlış alarmların kolayca önüne geçiyor. Akıllı tehdit değerlendirme ve diğer yanlış alarm azaltma yöntemleri sayesinde kullanıcısının kendini güvende hissetmesi sağlıyor.


  Kolayca monte edilebilen ve kullanımı için teknik bir destek veya eğitim gerektirmeyen Easy Series; iki yollu sesli alarm doğrulama, yakınlık okuyucu ( Proximity Token), alarm iletimi için diji-tal ve sesli arama, yerinde ve uzaktan DTMF telefon kontrolü, kişisel mesajlaşma (ses ve metin formatlarında) gibi alanında benzersiz standart özellikleri bir arada sunuyor.
  Türkçe menüye ve animasyonlu simgelere sahip olan Easy Series, basit ve hızlı kurulumunun yanı sıra, estetik tasarımı ile de göz dolduruyor. Türkiye’ de Bosch Güvenlik Sistemleri’ nin geniş ürün yelpazesi, distribütörleri vasıtasıyla tüketicileri ile buluşmaktadır.


   
Bosch’dan sesli güvenlik paneli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sesli kitaplar

  Sesli kitaplar

  Sesli kitaplar Türkiye’de yıllardır yayınlanmasına rağmen bir türlü ilgiye mazhar olamıyor. Okumayla arası kötü halkımızın bu kitaplara ilgisi artacak mı zaman gösterecek. Gülter Sertaş 80 yaşın üzerinde. Görme kabiliyetini büyük oranda kaybetmiş. Sekiz yıl önce zuhur eden göz tansiyonu, dünyasını yavaş yavaş karartmış. Küçük bahçeli evinde akşama kadar bakıcısı ile beraber, bir iki saat...
 2. kontrol paneli

  kontrol paneli

  kontrol paneli bana çok karışık geliyo belkide bazı yerleri ingilizce diyedir ama ayrlarımı edene kadar akla karayı seçtim öldüm lütfen bizim anladığımız bi dilde olsun karışık olmasın şimdiden ilginize teşekkür ediyorum sağolun(ilgilenin la benlen)
 3. Bosch’tan en özel seçimler

  Bosch’tan en özel seçimler

  Bosch’un CereaLine küçük ev aletleri serisi ideal bir seçenek oluşturuyor. CereaLine’ın içinde, kahve makinesi, su ısıtıcı, ekmek kızartma ve tost makineleri, blender, el blender’ı, narenciye sıkacağı ve mikser bulunuyor. CereaLine’ı set olarak alıp mutfağın tüm ihtiyaçları aynı tasarıma sahip ürünlerle karşılamak mümkün. İsteğe göre cihazlar tek tek de satın alınabiliyor. Türk kahvesi...
 4. sesli chat:D:D

  sesli chat:D:D

  sesli chat genc Sesli Chat Yapiyor Aileside onu Kendi kendine Konustugunu saniyor ve olanlar oluyor Sabahları saat çalıyor, saati kapatıyorum sonra yine uyuyakalıyorum diyenler ! Bu saat tam size göre, kesinlikle sizi uyandıracak ! Yap-Boz Alarmlı Masa Saati (Puzzle Alarm Clock) Sabah sizi uyanadıran bu saati susturabilmek için öncelikle yap-boz çözecek seviyede iyice ayılmanız...
 5. güvenlik

  güvenlik

  yolda veya ilçede güvenlik sorunu var mı?terör olayları görülüyor mu?halkın öğretmenlere bakış açısı nasıl?

Sayfayı Paylaş