1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  Bosch, spa’yı ayağınıza getirdi

  Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>
  Bosch, yaza yenilenmiş, canlanmış, bakımlı ve harika görünümlü ayaklarla girmek isteyenler için çok özel bir ayak bakım ürünü sunuyor. Bosch’un yeni ayak spa’sı, yorgun ayakları masajla tekrar canlandırıyor, özel fonksiyonlu banyo seçenekleriyle ferahlatıyor ve adeta yeniden doğmuş gibi hissettiriyor.
  Yaz aylarında her zaman ön planda olan ayaklarınızın daha bakımlı ve sağlıklı görünmesini istemez misiniz? Bosch’un yeni ayak spa’sı PMF 1232, ayaklarınıza hak ettiği değeri vermek için tasarlanmış çok özel bir ürün.

  Yorgun ayakların tekrar canlanmasını sağlayan PMF 1232, çeşitli masaj seçenekleri, fıskiye efekti, bölge odaklı enfraruj ışın kaynağı ve hassas bakım olanaklarına sahip. Ayrıca suyu her zaman istenilen ısıda tutabiliyor. Size sadece su haznesinin içine sıcak su doldurarak hangi masaj seçeneğini devreye sokacağınıza karar vermek kalıyor.

  Hafif dalgalı ve titreşimli bir masaj ile rahatsız olunan bölgeye ılık bir enfraruj ışını uygulayabiliyor ya da fıskiye fonksiyonuyla su püskürterek yenileyici bir masaj yapabiliyorsunuz. Kesin olan bir şey var ki, o da; Bosch’un ayak spa’sı ile kendinizi yeniden doğmuş gibi hissetmeniz.

  Özel istekler için 3 farklı başlık

  Yuvarlak başlıklı bir masaj fırçası ayaklarınıza, seçiminize göre hassas veya yoğun bir uygulamayla yeniden hayat verirken, yuvarlak ponza taşı başlığı da yıpranmış ve nasırlaşmış bölgelerin yardımına koşuyor. Su haznesinin içine takılabilen iki adet masaj plakası ile ayrıca ayak tabanlarınız için dinlendirici ve gevşetici masaj olanağını elde edebiliyorsunuz.
  Kendinizi 15-20 dakika gibi kısa bir sürede yepyeni bir insan gibi hissedebiliyorsunuz. Bosch ayak spa’sı, sıçramayı önleyen ergonomik tasarımıyla çok kolay temizleniyor ve kablo sarma yeriyle hemen ortadan kaldırılabiliyor. Ayak bakımında sınıfta kalıyoruz.

  Erkeklerin %42’si ve kadınların %23’ü ayda bir kereden az bakım yaptırıyor. Ayaklar kuruyor, bu yüzden sertleşiyor, hassaslaşıyor, can acıtıyor, şişiyor ve bunların keyifsizliği tüm vücuda yansıyor. Biyolojik bir sanat eseri olan ayaklarımız hayatımız boyunca en ağır işleri yüklenip, taşımasına rağmen hak ettiği değeri görmüyor.

  Ayaklarımız ve çarpıcı gerçekler
  Ayaklarımız dik yürüyebilmemizi sağlar. Ayaklarımız, vücut ağırlığımızı en uygun şekilde yayıp, bizi ayakta tutan ve bir kemer formu veren tam 26 kemik, 31 eklem, 107 bağ ve 19 kasa sahiptir. Ayaklarımız, her adımımızda yaklaşık 450 kg. basınca dayanmak zorundadır. Uzun topuklu ayakkabılarda bu basınç 455 kg.’a çıkar.

  Her gün yaklaşık 6-7 kilometre yürürüz ve ömrümüz boyunca dünyanın etrafında 4 kez yürümüş oluruz. Kayıtsız şartsız ofis insanları bile hala günde 10.000 adım atmaktadır.

  Titreşimli masaj
  Hava kabarcıkları fonksiyonu
  Su püskürtme (fıskiye) fonksiyonu
  2 adet değiştirilebilir masaj plakası


  Pedikür aksesuarları
  Ponza taşı
  Masaj fırçası
  Tuşlar sayesinde kolay kullanım ve masaj kombinasyonlarını değiştirme imkanı
  Enfraruj ısı kaynağı
  Kolay temizlenebilen, çıkarılabilir, sıçramayı önleyici aparat


   
Bosch, spa’yı ayağınıza getirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Getİrİ

  Getİrİ

  Neyİn Getİrİ Bİzİ Nerelere SÜrÜkler Kadin Kokusu Derİne....
 2. Bosch ile dünyada bir ilk

  Bosch ile dünyada bir ilk

  rüyada ipten çamaşır toplamak Bosch ile dünyada bir ilk Bosch'un son teknoloji ürünü yeni nesil kurutma makinesi her türlü çamaşırı en iyi şekilde kısa sürede kurutarak kullanıcısına hem zaman hem mekan kazandırıyor. Özellikle soğuk kış günlerinde hava şartları nedeniyle çamaşır kurutmak çok daha uzun zaman alırken aynı zamanda çamaşırları kurutacak yer arayışı da yaşam alanlarında...
 3. Ayak

  Ayak

  rüyada ayak yıkamak rüyada tavuk kesildiğini görmek insan kesmek bir yerinin kesilmesi tavuk ayağı görmek İyi amele, işin devamını sağlayan unsurlara, servetin devamlılığına, Güzel ayak işteki sebat ile elde edilecek hayırlı sonuca, din ve dünya güzelliğine, namazı dosdoğru ve düzenli kılmaya, Günahkarın ayağını güzel görmesi tövbe etmesine, Ayakta görülen kkıl borca, Ayakta görülen ziyade...
 4. Bosch Tarot Destesi

  Bosch Tarot Destesi

  Bu destemiz 78 karttan oluşur. Bu harika görüntüler, Flaman ressam Hieronymus Bosch resimlerinden esinlenerek yapılmış. O yüzden destemiz adını buradan alıyor. Destedeki kartlar ve semboller her ne kadar ressamın resimlerinden esinlense bile bu kadar gerçek dışı görünebilir olmayan bir dünya açıklar. Destedeki insan hayvan bitki ve ruh ifadelerini anlatan semboller var. Sizde Bosch Tarot...

Sayfayı Paylaş