Bosch, spa’yı ayağınıza getirdi

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Bosch, spa’yı ayağınıza getirdi
elekuc0129.jpg
Bosch, yaza yenilenmiş, canlanmış, bakımlı ve harika görünümlü ayaklarla girmek isteyenler için çok özel bir ayak bakım ürünü sunuyor. Bosch’un yeni ayak spa’sı, yorgun ayakları masajla tekrar canlandırıyor, özel fonksiyonlu banyo seçenekleriyle ferahlatıyor ve adeta yeniden doğmuş gibi hissettiriyor.

Yaz aylarında her zaman ön planda olan ayaklarınızın daha bakımlı ve sağlıklı görünmesini istemez misiniz? Bosch’un yeni ayak spa’sı PMF 1232, ayaklarınıza hak ettiği değeri vermek için tasarlanmış çok özel bir ürün.

Yorgun ayakların tekrar canlanmasını sağlayan PMF 1232, çeşitli masaj seçenekleri, fıskiye efekti, bölge odaklı enfraruj ışın kaynağı ve hassas bakım olanaklarına sahip. Ayrıca suyu her zaman istenilen ısıda tutabiliyor. Size sadece su haznesinin içine sıcak su doldurarak hangi masaj seçeneğini devreye sokacağınıza karar vermek kalıyor.

Hafif dalgalı ve titreşimli bir masaj ile rahatsız olunan bölgeye ılık bir enfraruj ışını uygulayabiliyor ya da fıskiye fonksiyonuyla su püskürterek yenileyici bir masaj yapabiliyorsunuz. Kesin olan bir şey var ki, o da; Bosch’un ayak spa’sı ile kendinizi yeniden doğmuş gibi hissetmeniz.

Özel istekler için 3 farklı başlık
Yuvarlak başlıklı bir masaj fırçası ayaklarınıza, seçiminize göre hassas veya yoğun bir uygulamayla yeniden hayat verirken, yuvarlak ponza taşı başlığı da yıpranmış ve nasırlaşmış bölgelerin yardımına koşuyor. Su haznesinin içine takılabilen iki adet masaj plakası ile ayrıca ayak tabanlarınız için dinlendirici ve gevşetici masaj olanağını elde edebiliyorsunuz.

Kendinizi 15-20 dakika gibi kısa bir sürede yepyeni bir insan gibi hissedebiliyorsunuz. Bosch ayak spa’sı, sıçramayı önleyen ergonomik tasarımıyla çok kolay temizleniyor ve kablo sarma yeriyle hemen ortadan kaldırılabiliyor. Ayak bakımında sınıfta kalıyoruz.

Erkeklerin %42’si ve kadınların %23’ü ayda bir kereden az bakım yaptırıyor. Ayaklar kuruyor, bu yüzden sertleşiyor, hassaslaşıyor, can acıtıyor, şişiyor ve bunların keyifsizliği tüm vücuda yansıyor. Biyolojik bir sanat eseri olan ayaklarımız hayatımız boyunca en ağır işleri yüklenip, taşımasına rağmen hak ettiği değeri görmüyor.

Ayaklarımız ve çarpıcı gerçekler
Ayaklarımız dik yürüyebilmemizi sağlar. Ayaklarımız, vücut ağırlığımızı en uygun şekilde yayıp, bizi ayakta tutan ve bir kemer formu veren tam 26 kemik, 31 eklem, 107 bağ ve 19 kasa sahiptir. Ayaklarımız, her adımımızda yaklaşık 450 kg. basınca dayanmak zorundadır. Uzun topuklu ayakkabılarda bu basınç 455 kg.’a çıkar.

Her gün yaklaşık 6-7 kilometre yürürüz ve ömrümüz boyunca dünyanın etrafında 4 kez yürümüş oluruz. Kayıtsız şartsız ofis insanları bile hala günde 10.000 adım atmaktadır.

Titreşimli masaj
Hava kabarcıkları fonksiyonu
Su püskürtme (fıskiye) fonksiyonu
2 adet değiştirilebilir masaj plakası


Pedikür aksesuarları
Ponza taşı
Masaj fırçası
Tuşlar sayesinde kolay kullanım ve masaj kombinasyonlarını değiştirme imkanı
Enfraruj ısı kaynağı
Kolay temizlenebilen, çıkarılabilir, sıçramayı önleyici aparat
 
Üst