Bottega Veneta 2011 Kış koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koton 2011 kış koleksiyonu

Koton 2011 kış koleksiyonu

2011 koton kış koleksiyonu koton 2011 kış koleksiyonu kaban modelleri Kaliteli ve şık tasarımlarıyla modern kadının çizgisini yansıtan Koton 2011 kışına çok şık modelleriyle sezonu açan markalardan Sizlere bu yepyeni Koton koleksiyonundan seçmiş olduğum modelleri sunuyorum
  2. Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonu

Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonu

stradivarius 2011 stradivarius 2011 kış koleksiyonu Stradivarius'un bu seneki kış koleksiyonu özellikle kışın sevdiğimin bu kahverengi tonlarıyla süperde olmuş,sizlere bu koleksiyonu sunuyorum meleklerim:tik:
  3. 2011 Moschino Kış  Koleksiyonu

2011 Moschino Kış Koleksiyonu

Moschino Kış koleksiyonunu 2011 tasarımları ile farklı bir tarza el atmış.Sıradışı olmayı sevenlere uygun olan bu modeller Moschino'nu 2011 tasarımda yer alıyor.Tamamı ile farklı kombinler oluşturulmuş olan bu modelleri sizlere sunuyorum.Tablodan çıkan mankenler ise oldukça dikkat çekici olmuş:)
  4. 2011 Gucci Kış Koleksiyonu

2011 Gucci Kış Koleksiyonu

Gucci 2011 Kış tasarımını sundu.Harika modeller yine Gucci farkı ile sevenleriyle buluşuyor.Koleksiyonunda deve tüyü kullanan Gucci,mantolarıyla dikkat çekiyor.Püsküllü kazaklar ,diz üstü çizmeler,kadife elbiseler;Siyah, petrol mavisi ve yeşilin ağırlıklı olduğu bu kolesiyonda zevkinize göre model bulabilirsiniz.
  5. Bottega Veneta çanta modelleri 2012

Bottega Veneta çanta modelleri 2012

Bottega Veneta, 2012 yılının modasına uygun tarzlarda üretmiş olduğu çanta modelleri ile yine can alıcı tasarımlara imza atmış meleklerim... Birbirinden gösterişli çanta modellerinin sunulduğu Bottega Veneta 2012 çanta koleksiyonunda yer alan ürünler gerçekten yüksek rakamlar ile sunuluyor meleklerim...

Sayfayı Paylaş