Boyadan yanan saçlar için bakım önerileri

Ben sürekli saçımı boyatan biriyim saçlarım haliyle yanıp yıprandı. Şimdi keratin içeren şampuanları kullanmakla birlikte keratin içeren besinler tüketiyorum. Aynı zaman da bir kaç esansiyel yağla bakım uyguluyorum. Şimdilik saçım da dökülme var düzelmezse kestirmeyi düşünüyorum

Merhaba, saçınızda ki probleme göre uygulama yapın. Çok sorunlu bir saça sahipseniz haftada bir , toparlanmaya başlayınca ayda 1 uygulayabilirsiniz.

Ben saçlarıma sürekli boya ve açtırıcı kulanıyorum hepiniz gibi tabi :) ama saf keratin olayı bir mucize bence ne kadar boyasamda ara dinlenmelerde onu kullandığım zaman boyanın öldürdüğü proteinleri hızlı bir şekilde geri yüklememe yardımcı oluyor gerçekten. Bu konu hakkında'da tek güvendiğim kişiler liquid keratin uzmanları.

Patentli keratin kullanarak hızlı bir şekilde kurtardım saçlarımı kestirmeden ek olarak ne kullansam diye düşünmeden her şeyi onlar düşünmüş zaten ben aldım evde tarif ettikleri şekilde kullandım sadece :)

İlk defa evde boya yapmayı denedim onu da gidip en zor şekilde seçmişim koyu renkten direk platin sarıya geçmeyi deneyince yandı saçım bir kısmı koptu falan kuaföre gittim kesip düzeltsin diye belimin altında olan saçlarımı küt yaptırmayı göze alarak gittim ama saolsun kuaför çok iyi biriymiş saçlarımı birazcık kesti uçlardan kopan yerleri falan düzeltmek ayarlamak için ondan sonrası için liquid keratin kullan saçların toparlar kesmeyelim zaten toparlaması çok uzun sürmüyor toparlayınca da gel güzel bir şekilde boyayalım dedi kullandım saçlarımı düzelttim ve yine o kuaföre gidip saçlarımı platin sarı boyattım çok güzel oldu liquid keratin önermese şuan küt saç ve yine de kötü saçlarım olacaktı artık daimi kuaförüm orası ve tabi saç bakımım için de artık liquid keratinden vazgeçmem.

Geri