Etiketler:
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
  2. nazlıcan

nazlıcan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Böyle bir eve sahip olmak istemezmiydin...

gercekten çok güzel evler

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

kım ıstemez kı..harıkalar yaa..emegıne saglık

4. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

aaaaah kim istemezki...sadece sakin ve sessiz bi yer istiyorum............

Böyle bir eve sahip olmak istemezmiydin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genç, dinç ve güzel bir cilde sahip olmak

Genç, dinç ve güzel bir cilde sahip olmak

dinç olmanın yolları Güzellik Sütleri Eger biraz vaktiniz varsa, güzellik sütlerini kendiniz hazirlayabilirsiniz. Fakat, birkaç gün önceden eczacinizdan karisimlariniz için gerekli olan bazi maddeleri hazirlamasini isteyiniz, çünkü bazilari hemen temin edilemez, ismarlanmalari gereklidir. Kuru Ciltler Için Güzellik Sütü : 60gr. tatli badem, 15gr. aci badem. Bunlari kaynatin, kabuklarini...
  2. Mükemmel Bir Cilde Sahip Olmak Zor Değil

Mükemmel Bir Cilde Sahip Olmak Zor Değil

Sevgili Melekitoşlarım cildiniz bebek cildi gibi mükemmel olsun pırıl pırıl parlasın istiyorsunuz bu isteklerinizi gerçekleştirmek sandığınız kadar zor değil... Sadece size önereceğimiz 6 adımı uygulamanız yeterli :tik: 1.Adım: Cildi Temizlemek Hafif kremsi sıvı temizleyici ile yüzünüzü temizleyin. Lia ' El sabunları sadece cildi kurutmaz aynı zamanda da hijyenik değildir.'der.'El sabunları...
  3. Genç bir cilde sahip olmak için

Genç bir cilde sahip olmak için

Genç, dinç ve güzel bir cilde sahip olmak her kadının hayali! Hayalinizi gerçekleştirmekse elinizde... Daha güzel bir cilt için bunları yapın: Daha fazla domates ve domates ürünü tüketin: Domates ürünlerindeki likopenin güneş ışınlarının cilt yaşlandırıcı etkisini yüzde 20-40 oranında azalttığını gösteren çok sayıda araştırma var. Antioksidan gücü zengin üç meyveye öncelik verin: Yüksek...
  4. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için...

Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için...

31 cilerin mekanı Pürüzsüz kadifemsi bir tene sahip olmak her kadının hayali.Aslında bu o kadar zor bir olay değil arkadaşlar işte bunun için neler yapabilirsiniz onunla ilgili püf noktaları veriyorum Yarım avuç lavanta çiçeğini bir avuç civanperçemi ile birlikte bir kabın içine koyarak dövünüz. Elde ettiğiniz posanın içine 1 tane yumurtanın sarısını da katarak iyice yoğurun ve...
  5. Bebek gibi bir yüze sahip olmak

Bebek gibi bir yüze sahip olmak

Bebek gibi bir yüze sahip olmak için ne yapmalıyım? Kızlar ben Bebek gibi bir yüze sahip olmak istiyorum eminim herkes ister ama bana öneri verin. Ben Bebek gibi bir yüze sahip olmak zorundayım ne yapmam lazım acaba :S

Sayfayı Paylaş