Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

böyle defile gördünüzmü ?valla ben yeni görüyorum:)))

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: böyle defile gördünüzmü ?valla ben yeni görüyorum:)))

oha felan oldum yaniiii:D:Dbunları giyp sokakta yürüyen yada sevgilisiyle buluşanın anlından öperim :D:D

böyle defile gördünüzmü ?valla ben yeni görüyorum:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. böyle güzel kekler gördünüzmü.........

böyle güzel kekler gördünüzmü.........

en güzel kekler güzel kekler tepsi kekleri en kek guzel 3 yumurta 1,5 cup toz şeker 1 cup süt 1 cup tan 1 parmak eksik ayçiçek yağı 1 paket vanilya 1 paket kabartma tozu 1 limon veya portakal kabuğu rendesi 3,5 cup elenmiş un 3 yemek kaşığı kakao (isteğe bağlı) fındık ceviz üzüm ( hepsi veya arzu edilen- isteğe bağlı) yumurta - şeker iyice çırpılır, diğer malzemeler...
  2. Hiç böyle cami gördünüzmü?

Hiç böyle cami gördünüzmü?

Valla ağlancak halimize gülüyoruz derler ya arkadaşlar ben bu camiyi görünce güldüm yani caminin cadece minarelerini yapmışlar gerisi yok enteresan!!

Sayfayı Paylaş