1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Böyle erkek varmi ?

Konu, 'Karikatürler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

2. Ayse&serkan

Ayse&serkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Böyle erkek varmi ?
    Yokk Ahhh Olsaaaa :)

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha süperrr keşke olsa ama yok işye yokk

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

harbidennnn varmııı bölee bi erkek dünyadaaaaa :)

Böyle erkek varmi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. böyle erkeklerden uzak durmalı!

böyle erkeklerden uzak durmalı!

-Sürekli size uygun olmayan adamlara mı aşık oluyorsunuz? - İlk ilişkinizden sonra başladığınız ilişki de mi hezimetle sonuçlandı? - Kendinizde bir sorun olduğunu, düzgün ilişkiler kuramadığınızı mı düşünüyorsunuz? Tüm bu sorulara ‘evet’ cevabını verdiyseniz o zaman bu makale tam size göre! Uzun süreli, sevgi dolu bir ilişki istiyorsanız şimdi bahsedeceğimiz tip erkeklerden uzak...
  2. Erkek dediğin böyle olmalı

Erkek dediğin böyle olmalı

erkek dediğin böyle olmalı erkek dedigin nasil olmali dediğin nasıl olmalı dedigin böyle olmali Erkek dedigin ozu sozu dogru olacak, sozunun eri bir delikanli olacak. Eline kagit kalem alsa delikanliligin kitabini yazacak böyle... Komple olacak Yakisikli olacak nasil giyinmesi gerektigini bilecek ama aklini sende tutacak kadar da akıllı.. Seni elinin tersiyle degil avucunun iciyle kavrayacak....
  3. Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğimiz böyle olur dimi ama bi bakın hahaha
  4. Varmi böyle Arkadasiniz?

Varmi böyle Arkadasiniz?

Varmi böyle arkadasiniz, Arkadaslik sözleri, Arkadaslik, Arkadaslik Hikayeleri, Gönlü saf temiz bir sofuya birisi: “-Haberin var mı? Filan kişi senin arkandan neler neler söylüyor. Dayanılacak gibi değil. Sen duysan bilmem ne yaparsın?” Sofu: “-Aman ha sakın olaki duyduklarını bana söyleme. Düşmanın ne dediğini bilmemek daha iyidir.” dedi. Sâdi, bu olayı anlattıktan sonra...
  5. Neden Böyle Erkekler....?!!

Neden Böyle Erkekler....?!!

cicim aylari cicim aylari ne kadar sürer Meleklerim size bir soru: Neden cicimaylari? Ya cok merak ediyorum, genlede cicimaylarinin bitmesine sebep olan erkek degilmi? Evlenirsin ilk aylar sana Prenses imisin gibi davranirlar, hatta mutfakta sana yardim ederlerki... ASKIM sen yorulma... Ben sana kiyamam gibi cümlelerle bizi havalara ucururlar... isden eve kosarak gelirler cünkü biricik...

Sayfayı Paylaş