böyle ew gördünüzmüü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. garip bir fikrim vwar [ewin duvaarlarıyLA ilgili]

garip bir fikrim vwar [ewin duvaarlarıyLA ilgili]

Evimin duvarlarını boyatıcam ama napsam karaar veremedim odama kendi resmimi bastırsam nasıl olurr???
  2. Böyle Sultana Böyle Kadı

Böyle Sultana Böyle Kadı

Böyle Sultana Böyle Kadı Hızır Bey, İstanbul kâdısı ve belediye başkanı olarak vazifeye başladıktan bir müddet sonra, bir hıristiyan mîmâr geldi. Hızır Beyi buldu. Kâdı efendiye hâlini arzedip, pâdişâh Fâtih Sultan Mehmed Hândan şikâyetçi olduğunu söyledi. O zamanlar, Avrupa ülkelerinde değil kralı mahkemeye vermek, aleyhinde konuşmak bile, bir insanın kendi hayâtından olması demekti. O...
  3. Siz daha önce elişinden yapılan sandalet modeli gördünüzmüü?

Siz daha önce elişinden yapılan sandalet modeli gördünüzmüü?

siz daha önce elişi yapımı sandalet modeli görmüşmüydünüz arkadaşlar bilmem ama ben ilk defa gördüm doğrusu bu şekilde yapılarak tabi altına taban gerekli daha sonra zevkimize göre kurdale yada boncuk ve pullarla işleyerek çok hoş yazlık bir sandelet yapabiliriz meleklerrr siz bir düşününn:)
  4. böyle sevginin...

böyle sevginin...

kızlarr gerçekten anlayamıyorum nasıl bişey bu ya :(((( 3 yılımı verdim neler yaşadım anlatamam herşeyini çektim ailemi ailesini herkesi karşıma aldım askeriliğini bekledim :18: onun yüzünden neler yaşadım tahmin bile edemezsiniz....sonra ayrıldım ondan bana köpek gibi yalvardığı akşamın sabahında nişanlandığını öğrendim :18: 3 yılda bi yüzük takamadı bana ama bir gecede o kızla...

Sayfayı Paylaş