1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.113
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113

  Brad Pit'in Yaşlı Resmi

  Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  yaşlı doğan adam YAŞLI DOĞUP GENÇLEŞİYOR
  [​IMG]
  MERAK UYANDIRAN FRAGMANINDAN SONRA YILIN EN FAZLA BEKLENEN FİLMLERİNDEN BİRİ HALİNE GELEN ‘THE CURİOUS CASE OF BENJAMİN BUTTON’ YAŞLI BİR ADAM OLARAK DOĞUP HAYATININ SONUNA DOĞRU BEBEK HALİNE GELEN BİR ADAMIN HİKAYESİNİ ANLATIYOR.


  Son yirmi yılın en önemli yönetmenlerinden David Fincher’ın son filmi ‘The Curious Case of Benjamin Button’ sıradışı hikayesiyle olduğu kadar Fincher’ın ‘Yedi’ ve ‘Dövüş Kulübü’nde de beraber çalıştığı Brad Pitt başta olmak üzere Cate Blanchett, Tilda Swinton, Elias Koteas ve Julia Ormond gibi oyuncularıyla da dikkat çekiyor.


  Francis S. K. Fitzgerald’ın hikayesinden Eric Roth tarafından senaryolaştırılan film yaşlı bir adam olarak doğan ve hayatının sonuna doğru bir bebek haline gelen Benjamin Button’un ‘fantastik’ hayatını anlatıyor.

  Zaman, ölüm ve aşk üzerine olan filmde Benjamin Button’u canlandıran Pitt’in performansı merakla bekleniyor. Fragmandan da anlaşılacağı gibi Pitt bu tersten hikayede Benjamin Button’un yaşlılığından gençliğine olan sürecini büyük değişimlerle canlandırıyor. Benjamin Button gençleşirken, yaşlanan sevgilisi Daisy’i ise Cate Blanchett oynuyor.

  Fragmanın sonunda yer alan yaşlanmış Daisy’le bebekleşmiş Button’un el ele tutuştuğu sahnenin ise filmin en önemli ve en etkileyici sahnesi olacağı öngörülüyor.


  ‘Seven’ ve ‘Dövüş Kulübü’ ile kısa sürede usta yönetmenler arasında gösterilen Fincher, bu filmden önce ‘Zodiac’ı yönetmişti. Video klip yönetmenliğinden gelen Fincher’ın son filminin önceki başyapıtları arasında nasıl bir yer alacağı merakla bekleniyor.

  25 Aralık’ta ABD’de gösterime girecek olan ‘The Curious Case of Benjamin Button’un Türkiye vizyon tarihi ise 16 Ocak 2009 olarak belirlendi.

   
Brad Pit'in Yaşlı Resmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yaşlılar Haftası

  Yaşlılar Haftası

  Ülkemizde her yıl 18–24 Mart tarihleri arası "YAŞLILAR HAFTASI" olarak kutlanmaktadır. Her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Yaşlılık dönemi itibar gerektirmektedir bu aynı zamanda bir minnet...
 2. Brad pİtt sokakta kaldi

  Brad pİtt sokakta kaldi

  ÜNLÜ AKTRİS ANGELINA JOLIE, SEVGİLİSİ BRAD PITT'E EVE GİRMESİNİ YASAKLADI. Birkaç gün önce geceyi yakın dostu Bono'nun sahibi olduğu bir kulüpte geçiren Pitt'e kızan güzel yıldız, sevgilisini Fransa'daki evlerine sokmadı ve onu sert bir dille uyardı. Uzun süre dil döken Pitt'in ısrarlarını kıramayan Jolie ünlü oyuncuyu daha sonra içeri aldı.
 3. Aşkları brad evliyken başlamış

  Aşkları brad evliyken başlamış

  İTİRAF ETTİLER : BRAD PITT, JENNİFER ANISTONLA EVLİYKEN BİLE ANGELİNA İLE AŞK YAŞAMIŞ... Ayrıntılar haberimizde ANGELINA DOĞRULADI ANGELINA JOLIE; BRAD PITT, JENNİFER ANISTON'LA HALA EVLİYKEN BRAD PITT'LE AŞK YAŞADIĞINI DOĞRULADI. Hollywood'un en popüler çifti, Brad Pitt'in eski eşi Jennifer Aniston'la tanıştığı 'Friends' dizisinde oynadığı dönemden sonra aşklarının başladığını her...
 4. Cildiniz sizi yaşlı göstermesin

  Cildiniz sizi yaşlı göstermesin

  Kronolojik ve hormonal bir takım etkenler, güneş, genetik faktörler ya da stres cildinizi olduğundan çok daha yaşlı gösterir. Cilt bakımı için, yaş çok önemlidir. ABD’li 5 uzmanın hazırladığı “New Life” (Yeni Hayat) isimli güzellik programında, sıra cilt bakımına geldi. Ancak cilt bakımından önce bazı öğrenmeniz gereken gerçekler var. Örneğin, zamana karşı koyamayan cildiniz gerçekten ne...
 5. Yaşlı eşekten hayat tecrübesi

  Yaşlı eşekten hayat tecrübesi

  hayat tecrübesi Motive Edici, Güzel Bir Öykü:) Bir çiftçinin eşeği hendeğe düşmüştü. Çiftçi onu oradan kurtarabilmek için ne yapması gerektiğini kara kara düşündü. Hendek, başka birsinin aşağıya inip hayvanı kurtarabileceği kadar geniş değildi. Yukarıdan ip sarkıtarak da kurtarmak da mümkün değildi eşeği. Üstelik, hayvancağız acıyla sürekli inliyordu. Anlaşılan, bir yeri yaralanmamıştı ve...

Sayfayı Paylaş