Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Braun’un yeni ütüsü

  Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Braun’un yeni ütüsü Braun’un yeni ütüsü TexStyle Control, yüksek watt ve üstün buhar gücü, benzersiz buhar sistemi, çizilmez safir tabanı, hassas kumaşları koruyucu ek tabanı ile en zorlu kırışıklıkların bile üstesinden mükemmel bir şekilde geliyor.

  [​IMG] Braun’un yeni ürünü TexStyle Control ile ütü yapmak artık çok kolay. En zor kırışıklıkların bile üstesinden gelecek şekilde tasarlanan TexStyle Control, üstün buhar gücü, benzersiz taban ucu buhar sistemi, kumaş koruyucu ek tabanı ve çizilmez safir tabanı sayesinde kırışıklıklara şans tanımıyor.

  TexStyle Control, Benzersiz Buhar Sistemi sayesinde buharı istediğiniz yere, üstelik çok daha fazla püskürtebiliyor. Benzersiz taban ucu ile çoğu rakibine oranla daha fazla buharı ütü ucuna püskürtebilen TexStyle Control, ütülenmesi en zor yerlere bile ulaşıyor; en kalın kumaşlardan en narin elbiselere kadar her türlü kumaşta her türlü kırışıklığı çözebiliyor.

  Kırışıklıkları yok etmek ve kalın kumaşları ütüleyebilmek için daha fazla buhara mı ihtiyacınız var? Şok Buhar özelliği yardımınıza koşuyor. TexStyle Control, tek bir tuşla, ütü tabanının ucundan ve önünden dakikada 120 gr. şok buhar püskürterek kırışıklıkları zahmetsizce yok ediyor.

  Narin kıyafetleri korumak için ters yüz etmekten bıktınız mı ? Kumaşlar yanmasın diye üzerine su serpmekten ya da ütü bezi koymaktan yoruldunuz mu? Braun TexStyle Control’ün “Ek Taban” özelliği sayesinde en narin kumaşları bile rahatlıkla ütüleyebilirsiniz.

  Braun tarafından geliştirilmiş ve tek hareketle kolayca takılıp çıkarılabilen “Ek Taban”, ütünüz en yüksek sıcaklıktayken bile bu ısıyı kumaşa yansıtmadan tüm buhar gücünü kullanabilmenize olanak sağlar. “Ek Taban” ile yanık izleri ve parlak bölgeler artık geçmişte kalacak.

  TexStyle Control, kolay temizlenen, çizilmeye karşı dayanıklı “Safir Taban” sayesinde kumaşların üzerinde pürüzsüzce kayabiliyor. Tabanında yer alan 120’den fazla buhar deliği sayesinde dengeli bir buhar dağıtımı sağlayan TexStyle Control, damlatma önleyici sistemi ile rahatsız edici su akıntılarını da engelliyor. 400 ml. kapasiteye sahip geniş su haznesi sayesinde hiç durmadan yaklaşık bir saat boyunca ütü yapabiliyorsunuz.

  TexStyle Control, teknik özelliklerinin üstünlüğü yanında şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. Ergonomik yapısı, yumuşak açık sapı, küresel kordon ucu ve kumaşın üzerinde kolayca kayan tabanı sayesinde yorulmadan ve çok hızlı ütü yapmak mümkün.
   
Braun’un yeni ütüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Dünyanın ilk led ışıklı ütüsü

  Dünyanın ilk led ışıklı ütüsü

  Bosch'un dünya pazarına sunduğu bir ilk olan yeni model led ışıklı ütü, çamaşırlardaki en ufak kırışıklıkların bile kolayca görülüp anında düzeltilmesini sağlıyor. Bosch yepyeni bir model ile ev kadınlarının vaktini en çok alan ütü işine pratik bir çözüm sunuyor. Dünyanın ilk led (Light emitting diyotes- Işık yayan diyot) ışıklı ütüsü olan model, normal ışıkta veya kapalı alanlardaki...
 2. Braun’dan ateş ölçer

  Braun’dan ateş ölçer

  kulaktan ateş ölçer forum ateş ölçer forum nasıl kullanılır kulaktan nasıl kullanılır braun Braun, şimdi de ateş ölçmede muhteşem bir yenilikle çocuğunuzun sağlığını düşünürken, siz annelerin de hayatını kolaylaştırıyor. Bebeğinizin ve her yaş grubundaki çocuğunuzun ateşini ölçmek Braun’un yeni ateş ölçeriyle hiç bu kadar kolay olmamıştı. Termometre ile popodan ya da koltukaltından yapılan ve...
 3. Yeni Mecralarda Yeni Maceralar

  Yeni Mecralarda Yeni Maceralar

  Yeni Mecralarda Yeni Maceralar Etkili pazarlama iletişiminde yakın bir zamanlar alternatif mecra olarak kullanılan birçok mecra, markalar için artık yeni maceraların arandığı mecralara mı dönüşüyor? Hızla değişen ve gelişen hız dünyasının, hız tutkunlarından olanlar için ulaşımda vazgeçilmezlerdendir İstanbul metrosu. Yalnızca İstanbul metrosu mu? Tabi ki de hayır. Ankara ve İzmir metrosu da...
 4. Ütüsüz çıkmam abiiii !!!

  Ütüsüz çıkmam abiiii !!!

  Ütüsüz asla diyenler grubu :D Hiç bir yere ütüleri olmadan gitmeyen çılgınlar grubu... Dağda kayak yaparken uçsuz bucaksız kurak derin vadilerde... Askeri kampta... Rally yaparken... Çılgınca eğlenirken... Dalgalarla boğuşurken... Tren raylarında güya çılgınlıklar yaparken... Dağın yamaçlarında.... Surf yaparken... Suyun altına dalarken......
 5. Yemin ve yemin kefareti

  Yemin ve yemin kefareti

  Yemin nasıl olur? CEVAP Yemin, yalnız Allahü teâlânın isimlerini söylemekle olur. Vallahi, billahi, tallahi gibi. Kur’an, Peygamber, Kâbe için demekle yemin olmaz. Fakat âdet olduğu için Mushaf hakkı için demek veya elini Mushafa koyarak bunun hakkı için demek yemin olur. (Kur’an çarpsın) demek, Allah şahidim olsun demek yemin olur. Kalben vallahi dense, yemin sahih olmaz. Dil ile söylemek...

Sayfayı Paylaş