Britney spears JUSTİN TİMBERLAKE ile görüşmeye başladı

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Britney spears JUSTİN TİMBERLAKE ile görüşmeye başladı
justin timberlake britney spears aşkı britney spears justin timberlake neden ayrıldı neden ayrıldı

148ee1fe3d04f5.jpg

SAĞLIĞINI VE KARİYERİNİ GERİ KAZANMAK İÇİN HAREKETE GEÇEN BRİTNEY SPEARS, ESKİ AŞKI JUSTİN TİMBERLAKE İLE DE YENİDEN GÖRÜŞMEYE BAŞLADI. İKİLİNİN AŞKI, HER AN YENİDEN ALEVLENEBİLİR...

Eşi Kevin Federline'dan boşanırken ve çocuklarının velayetini üzerine almaya çalışırken depresyona giren ünlü şarkıcı Britney Spears, son 7 aydır yavaş ama emin adımlarla hayata geri dönüyor. Psikolojik tedavi gören Spears, bir yandan da hızla zayıflıyor. Kendine güvenini geri kazanan ünlü yıldız, bir fitness kaseti ve yeni bir albüm çıkarmaya da hazırlanıyor.

Spears'ın, geri kazanmak için mücadele ettiği şeyler arasında sadece sağlığı ve kariyeri yok. Güzel şarkıcı, bir süredir uzun soluklu bir aşk yaşadıktan sonra 2002 yılında ayrıldığı eski sevgilisi Justin Timberlake ile de yeniden görüşüyor. Britney yeni albümünde düet yapacakları için görüştüğünü söylese de, ikilinin bazı dostları, 'Onlar ateş ve barut gibi. Bunu bildikleri için yıllarca birbirlerinden uzak durdular. Artık görüştüklerine göre, aşkları yeniden alevlenebilir' diyor.

Ancak Spears'ın tek amacının; Timberlake'in desteğiyle kariyerinde bir sıçrama yaratmak olduğunu söyleyenler de var. Bu tezi savunanlar, 'Justin'in, Jessica Biel ile çok mutlu bir beraberliği var. Britney ile arkadaşlıktan fazlasını istemez' diyor. Ancak Spears'ın her aklına koyduğunu alması, ikilinin sadece arkadaş olduklarına inananlarda bile ileriye yönelik bazı şüpheler uyandırıyor.
 
Üst