Britney Spears Konserinden

fırtına

fırtına

Yeni Üye
Üye
Britney Spears Konserinden
ünlü şarkıcı çok büyük tepki çekti bakalım neler olacak..... B ari sahneden ayrılmadan önce söyleseydin sebbeinide millet dağılmazdı... Neyse minareyi çalan kılıfını hazırlar demişler......

HAYRANLARI BİLET PARALARINI İSTİYOR

BRİTNEY SPEARS , GERÇEKLEŞEN VANCOUVER KONSERİNE ETKİNLİK MEKANINDAKİ FAZLA SİGARA DUMANI NEDENİYLE YARIM SAATLİK BİR ARA VERMİŞTİ. FAKAT BU DURUM KONSERİ İZLEMEYE GELEN BİRTAKIM HAYRANLARIN PEK DE HOŞUNA GİTMEMİŞ..

Spears'ın biletleri haftalar öncesinden tükenen Vancouver konserini tamö 18000 kişi izlemeye gelmişti. Konser başladıktan kısa bir süre sonra Britney Spears herhangi bir açıklama yapmadan konseri yarıda kesmiş, birçok Britney hayranı da konserin iptal edildiğini sanıp etkinlik mekanını terk etmişti. Spears'ın neden konseri yarıda kestiğinin açıklaması ise 20 dakika sonra yapılan anonsla duyurulmuştu. Gerekçe, mekanda bulunan insanların sigara, hatta esrar içmeleri ve bu durum yüzünden oluşan boğucu dumanın Britney Spears da dahil olmak üzere sahnedeki kişilerin performansını etkilemesiydi.

Bu durum bazı Britney Spears hayranlarının hoşuna gitmemiş olacak ki konser sonrasında konuyla ilgili bir web sitesi yapıldı!

Sitedeki açıklamada konseri izlemeye gelen birçok kişi en düşük kategorisi bile 140 dolar olan bilet paralarını geri istiyor! Sadece bilet için ödenen para bir yana, sırf Britney'yi görmek için hayranların uzak şehirlerden Vancouver'a geldiği, Spears'ın hiç açıklama yapmadan sahneyi 40 dakikalığına terk etmesi de hayranları oldukça kızdırmış.

Konserlerde sigara içmenin serbest olduğunu ve bu durumla her konserde karşılaşabilineceğini yazan sitede aslında duman kaynağının Britney Spears'ın sahne şovu için sürekli çalışan duman ve sis makinesinden kaynaklandığı da belirtiliyor.
 
Üst