bu aile kaç kişidir?????

Cevap: bu aile kaç kişidir?????
hımm sındık sole oluyor efendımm 8 aglanın bırer kız kardesı varsa demek kı 8 de kız kardes var
8+8=16
2 tane de anne ve baba var
16+2=18
dogrumudur acaba bıldım mı bıldıysem rap ısterım heee

Hz. Aişe Ölüm Tarihi Kaç buyrun öğrenelim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Zor durumdayim yardima ihtiyacim var Zor durumdayim yardima ihtiyacim var
Selam arkadaslar, Ben yurt disindan katilan bir kardesinizim. Nereye danisacagimi bilemedim, careyi burda bildim. Belki biri yol gösterir dedim, cünkü inanin aklim haftalardir hic birseye basmiyor. Yasim 29, almanyada dogdum büyüdüm, annemin her...
Soru-Cevap 0
Ebeveyn ve çocuk ilişkisi nasıl olmalıdır ? Ebeveyn ve çocuk ilişkisi nasıl olmalıdır ?
Hayattaki tüm ilişkiler çaba gerektirir, ancak çocuğunuzla güçlü bir ilişki kurmak ve devam ettirmek büyük olasılıkla karşılaşacağınız en zgüç zorluklardan biri olacaktır. Herhangi bir ilişki gibi, bir ebeveyn ile çocuk arasındaki bağ...
Kişisel Gelişim 0
Değerler eğitimiyle aile panomuz Değerler eğitimiyle aile panomuz
Anasınıfında değerler eğitimi konusunda somutlaştırma yapıldığı sürece başarılı olunabilir gerçeğine değinmiştik. Somut verilebilecek olan aile kavram çalışmasında değerler eğitimi panomuzda sergileyeceğimiz aile kavramına önem vererek çocuklarla...
Egitim 0
Peygamber  efendimiz hz aiyşe ile kaç yaşında evlendi Peygamber efendimiz hz aiyşe ile kaç yaşında evlendi
Konuya geçmeden önce belirtelim ki, tarihsel olarak evlilik yaşının tüm toplumlar için, standart bir ölçüsü olmamıştır. Çünkü evlilik yaşı çeşitli faktörlerin etkisi ile çeşitli toplumlarda ve çeşitli dönemlerde farklı yaş hadlerinde olabilir...
Tüm İslami Bilgiler 2
Hz. Aişe Ölüm Tarihi Kaç buyrun öğrenelim Hz. Aişe Ölüm Tarihi Kaç buyrun öğrenelim
Hz. Aişe Ölüm Tarihi Kaç Hz. Aişe Ölüm Tarihi Nedir Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha...
Tüm İslami Bilgiler 0