Bu da bir dans türü --> Paso Doble konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni bir leopar türü

yeni bir leopar türü

Güneydoğu Asya’da bir ada olan Borneo’da daha önce keşfedilmemiş yeni bir leopar türü bulundu. Cenova merkezli Doğal Hayatı Koruma Derneği WWF, daha önceleri anakaradaki diğer benzer türlerle akrabalığı bulunduğu sanılan türün tamamen bağımsız, yeni bir tür olduğunu açıkladı.
  2. bir baktım bütün melekler burda!! bu da benim köşem olsun.....

bir baktım bütün melekler burda!! bu da benim köşem olsun.....

Bana Bir Resim Çiz Mum Işığında Aydınlanmayı Bekleyen Geceler Kapkara Gökyüzünde Kaybolmuş Yıldızlar Acıyan Yüreğim Olsun İçinde .. Acıyı Çiz Bana ... Bana Bir Resim Çiz Kan Revan İçerisinde Unutmaya Uyuyan İnsanlar Kırık Dökük Düşler Kırılmış İnsanlar Olsun İçinde .. Unutmayı Çiz Bana ... Bana Bir Resim Çiz Yolunu Kaybetmiş İnsanların Oradan Oraya Savrulmaları...
  3. Ne Tür Bir Yiyen Grubundansınız?

Ne Tür Bir Yiyen Grubundansınız?

yemek nasıl yenir hızlı yemek yemek tokken mide kazınması yemek nasıl yenmeli ile ilgili bilgiler burada melekler. Siz açken yemek yiyenlerden misiniz, yoksa tokken de yiyebilenlerden mi melekler ? :) Biliyorum biraz tekerleme gibi oldu ama bu yazımız yemek nasıl yenmeli bununla ilgili . Yemek nasıl yenir sorusunun cevabı elbette ki acıkınca olacaktır. Ancak tokken mide kazınması problemi...
  4. bu masa türüne bayılıyorum

bu masa türüne bayılıyorum

mutfak masası modelleri Küçük mutfak masası modeli Bu mutfak masası modelini çok beğeniyorum. Daha önce biz mutfak masası araştırmasına çıktığımızda görmüştüm bu masa modelini. Sandalyeleri tamamen masanın içinde kayboluyor sadece masanın etrafında bir sınır oluşturuyorlar. Yanlız diğer masalara göre biraz alçaklar. Siyah ve kırmızı rengi vardı gördüğümüz yerde o yüzden etrcih etmedik. ama...

Sayfayı Paylaş