bu da darkanGEL..:)

DarkAngeL

*MaWinin kankası
Üye
bu da darkanGEL..:)
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla. Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme:
Cevap: bu da darkanGEL..:)
Canım benim, buranın bana kattığı güzelliklerden birisin, kızınla sana bir ömür boyu mutluluklar ve huzur dolu bir yaşam diliyorum. Sevgilerimle Dark Angel'ım :) Hayatında o güzel yüzün gibi güzel geçsin hep...

DarkAngeL

*MaWinin kankası
Üye
canım benim bilgem adminim...daha da sonrasında modlarımız şekerim karamelam:)miniğim aynilim,pasikam, railam ve asqimsin hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi bir borç bilirim..hepinize bende sevdiklerinizle huzurlu,mutlu,sağlıklı,bir yaşam boyu aşkkk dolu günler diliyorum..sizleri çok ama çok seviyorum canlarımın içleriii:) :) :) :) :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
rabbim kızınla sana bir ömür boyu mutluluk huzur sağlık versin ALLAH sana bağışlasın her şey gönlünce olsun canım:)

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
canım benim seninle olan tüm duygularımı biliyorsun...10 seneden fazladır benim canım,kanım.herşeyimsin.can dostum oldun herzaman.Allahıma binlerce şükür ki senin gibi bir dostu çıkardı karşıma:)şu an yollarımız uzak olsada herzaman kalbimdesin kalbindeyim biliyorum....biliyorsun...Rabbim bundan sonra tüm güzellikleri sana ve Bersu'ma nasip etsin inşallah:)o her zaman gülen yüzün pozitifliğin hiç solmasın bitmesin tatlım ben seni öyle tanıdım ve hep öyle bilmek ve hatırlamak istiyorum...hayat karşısında tüm mücadelerinde Allahım sana kolaylıklar sağlasın.yolun açık bahtın güzel olsun bundan sonrası için....canımmmmsın:) +rep bendende

DarkAngeL

*MaWinin kankası
Üye
baş adminim M.C. teşekkürler herzaman yanımdaydınız ve bana en büyük desteği sağladınız..herşey için çok teşekkür ediyorum..+rep vermesende olur:)sen bizi gönlünden silme yeter:)....
canımmmm...aşkımmmm...sarışın bombamm...herşeyimmm...kankimm..candostumm..benimm allahım iyiki senin gibi biriyle dostum..sen bana güçlü kadını öğretensin..dimdik ayakta olan kadını!! evet şimdi uzaktayız ama kalplerimiz herzaman beraber olacak senin üzüntün benim.senin sevincinde benim sevincim olacak.sen gökyüzündeki yıldızların sayısını biliyormusun? ben bilmiyorum önemlide değil zaten..işte bizim sevgimiz onlardan da çokk seni çok seviyorum can dostum benim:) +rep için de teşekkür ediyorum.biliyorum ki m.c nin cebindeki akrep hiçbirzaman sana uğramıyor:D:D:D:D:D:D:D

DarkAngeL hakkında duyurudur!!! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Nice yıllara Can dostum DarkAngeL Nice yıllara Can dostum DarkAngeL
Canım dostum can dostum nice mutlu senelere:humble: Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı"...
Özel Günleriniz 12
Siyah Yakışır herkese İşte Siyah Abiyeler :))))(DarkAngel gel gel)) Siyah Yakışır herkese İşte Siyah Abiyeler :))))(DarkAngel gel gel))
Siyah abiyenin bendeki ve eminim sizlerdeki yeride ayrıdır.Hem kiloları örter hemde şıklık katar.:) Dark Angel baktım bir konuda sitem etmiş buyur sana dark hayatım...
Moda Güncel 5
DarkAngeL İyiki Doğdun DarkAngeL İyiki Doğdun
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize...
Çöplük 7
Darkangel hakkında bildiridir! Darkangel hakkında bildiridir!
işlerinin yoğunluğu sebebiyle gerektiği kadar online olamaması ve gerektiği kadar verimli olamaması durumundan kendisininde bilgisi dahilinde darkangel'in yetkisini şu an itibariyle almış bulunmaktayım.kendisine şimdiye kadar göstermiş olduğu...
Admin ve Mod Odası 2
DarkAngeL hakkında duyurudur!!! DarkAngeL hakkında duyurudur!!!
DarkAngeL s.modluğa terfi etmiştir.kendisine görevinde başarılar diler daha nice terfiler temenni ederiz...hayırlı olsun M.M yönetimi rüyam-ecelin-bilge
Admin ve Mod Odası 5