bu da darkanGEL..:)

DarkAngeL

*MaWinin kankası
Üye
bu da darkanGEL..:)
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
ulasabilirsiniz.
Saygilarimizla.
Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme:
Cevap: bu da darkanGEL..:) Canım benim, buranın bana kattığı güzelliklerden birisin, kızınla sana bir ömür boyu mutluluklar ve huzur dolu bir yaşam diliyorum. Sevgilerimle Dark Angel'ım :) Hayatında o güzel yüzün gibi güzel geçsin hep...

DarkAngeL

*MaWinin kankası
Üye
Cevap: bu da darkanGEL..:)
canım benim bilgem adminim...daha da sonrasında modlarımız şekerim karamelam:)miniğim aynilim,pasikam, railam ve asqimsin hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi bir borç bilirim..hepinize bende sevdiklerinizle huzurlu,mutlu,sağlıklı,bir yaşam boyu aşkkk dolu günler diliyorum..sizleri çok ama çok seviyorum canlarımın içleriii:) :) :) :) :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Cevap: bu da darkanGEL..:)
rabbim kızınla sana bir ömür boyu mutluluk huzur sağlık versin ALLAH sana bağışlasın her şey gönlünce olsun canım:)

DarkAngeL İyiki Doğdun hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
DarkAngeL İyiki Doğdun DarkAngeL İyiki Doğdun
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize...
Çöplük 7