Bu da hava atma arabası

  • Konbuyu başlatan ρємвє_мєℓєк
  • Başlangıç tarihi
ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк

Yeni Üye
Üye
Bu da hava atma arabası

Bu da hava atma arabası

Tatlıses ya da Tarkan'dan ne eksiğin var. Bastır parayı, at havayı... Bu araç öyle...


Antalya'da lüks iç dizaynı ve konforuyla Tarkan ve İbrahim Tatlıses gibi ünlülerin tercih ettiği VIP aracının, bazı lise öğrencileri tarafından da okul arkadaşlarına ''gösteriş'' yapmak amacıyla kiralandığı belirtildi.

Sahibi olduğu 2006 model lüks VIP aracını, saati 100 dolara kiralayan Murat Türkay, AA muhabirine, özel dizayn edilen VIP aracın, ünlü sanatçıların yanı sıra gençler ve öğrenciler tarafından da tercih edildiğini
söyledi.

Özel iç dizaynı iki ay süren aracın parçalarını Türkiye'de bulunmadığı için Avrupa'dan getirttiklerini kaydeden Türkay, VIP aracının içinde bar, internet, bilgisayar oyunları, televizyon, disko ışıklandırması ve yüksek kalite ses sistemi bulunduğunu bildirdi.

BİR SAATLİK KİRA BEDELİ 100 DOLAR

Aracı Tarkan ile İbrahim Tatlıses'in de kullandıklarını belirten Murat Türkay, aracı sevgilisine özel bir ortamda evlenme teklifinde bulunmak isteyenler ile bazı lise öğrencilerinin de kiraladığını söyledi.

Şoförlü hizmet verdiklerini bildiren Türkay, lise öğrencilerinin de paralarını birleştirerek, ''gösteriş merakı ve okuldaki arkadaşlarına hava atmak'' amacıyla aracı kiraladıklarını belirtti. Türkay, ''Okula sırf bu araçla girip kapılarının açılması da öğrencileri mutlu ediyor'' dedi.

Bazı kurum yöneticileri ile yabancı heyetlerin de VIP aracını tercih ettiğini söyleyen Türkay, aracın, hava yoluyla seyahati tercih etmeyen iş adamlarınca şehirler
 

Benzer İçerikler

Bilge Gökçen
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
988
PaSikA
*jellibon*
Cevaplar
0
Görüntüleme
786
*jellibon*
*jellibon*
*MeleK*
Cevaplar
0
Görüntüleme
961
*MeleK*
Üst