bu gece kopmak lazım:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu gece

Bu gece

Sabrımı giyindim sevgili, Ölümlerden ölüm beğendim, ___________________Kelimelerinden anlam çıkardım mutluluklara dair… Sesinden tanır seni sevda alfabesi, Sözcükler sıraya dizilir koca yüreğinin önünde. “Koşun” dedin mi tüm harfler saçlarıma dolanır, Seni herkesten çok ben bilirim yar. Şimdi avuçlarımda cümlelerin “Sen” oldum “ben” e yazıyorum. “Sen” i okuyorum pulsuz mektuplarından...
  2. bu bilgiler herkese lazım

bu bilgiler herkese lazım

Oje Lekesi Nasıl Çıkar ? Oje lekesini yeni ve henüz nemliyken çıkarmak daha kolaydır.Leke kuruduktan sonra çıkarmak daha zorlu olacaktır.Ancak oje lekesi iyice işledikten ve kuruduktan sonra bile çıkartılabilir. Halıdan oje lekesi çıkarmak için; Eğer oje lekesi tazeyse kağıt havluyla üzerine hafifçe bastırarak fazlalığını alın.Eğer çok dökülmüşse kağıt havluyu değiştirin ve tekrar...
  3. Mahir Bu Gece Vuruluyor!

Mahir Bu Gece Vuruluyor!

Bu sayfa; Mahir Bu Gece Vuruluyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reytingleri zorlayan dizilerden birisi olan Karadayı'da bu gece yine çok heyecanlı gelişmeler yaşanacak. Geçen hafta Feride'ye önce evlenme teklifi eden daha sonra da tüm gerçekleri anlatan Mahir, Feride'ye büyük bir şok yaşatmıştı. Mahir Kara'nın kendisi olduğu itiraf eden Mahir'in bu sözleri üzerine,...

Sayfayı Paylaş