Bu Gifler Çok Çirkin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çirkin erkek daha çok mutlu ediyor

Çirkin erkek daha çok mutlu ediyor

Birbirinden güzel kadınlarla birlikte olan çirkin erkeklerin sırrı sonunda çözüldü. ABD'deki Tennessee Üniversitesi uzmanlarının 82 çiftin evliliğini beş yıl boyunca izleyerek yaptığı araştırmaya göre, eşi kendisinden çirkin olan kadınlar kendilerini daha mutlu ve daha güvende hissediyor. patronlardünyası.com'un haberine göre, eşinden daha çekici olan bir erkeğin ufak kaçamaklar yapma...
  2. Çirkinim

Çirkinim

neden çirkinim Öncelikle yönetici arkadaşlardan ve siz site üyelerinden özür dilerim. Neden özür diliyorum derseniz, ben bir bayan değil erkeğim. Siz bayanlara sitemim var, ağlama duvarının karşısına geçmiş kendime ağlıyorum ve size kızıyorum. O değerli vakitlerinizden 5 dakikasını bana ayırmanızı rica ediyorum.Ben görüntüsüyle barışık olmayan, aynalara küs 30' undan yıl alan bir adamım....
  3. Görünüşüm çok çirkin  ne yapmalıyım?

Görünüşüm çok çirkin ne yapmalıyım?

Sual: Görünüşüm çok bozuk, aşağılık duygusuna kapılıyorum. Ne yapmalıyım? CEVAP Sıhhat, afiyet, zenginlik, asalet, güzellik gibi nimetlere sahip olmak ve bunları yaratılış gayesine uygun kullanmak çok iyidir. Fakat bunlar maksatları dışında kullanılırsa çok kötü olur. Bunlar bir bıçak gibidir. İyi iş de yapılır, kötü iş de yapılır. İnsana verilen nimet çok olunca şükrü o nispette zorlaşır....

Sayfayı Paylaş