bu gunleridemi gorecektik yarabbim....... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Beni De Gör Yarabbim

Gökhan Özen - Beni De Gör Yarabbim

Kaderim sevdama kör kuyu kazmış Çıkamaz içinden, kimse çıkamaz Ne bilirdim senle ayrılık varmış Hiç bir aşk gönlüme derman olamaz. Gittiğin gün nasıl yandım Buna nasıl dayandım Serseri oldum peşinde Sokağında dolandım Beni de gör yarabbim Gör de bak ne haldeyim Bir vefasız kulunda dertteyim,kederdeyim Çok sevdim kederdeyim Seni canım sandım kalbime kattım En büyük hatayı ben...
  2. Yarabbim

Yarabbim

Yarabbim sen büyüksün Yarabbim sen gönülsün Durdur geçen zamanı kulların gülsün Bütün saatler dursun Dert rüzgarları sussun Aşk güneşi bahtıma gülerek doğsun Şimdi aşk zamanıdır aşk ömrün baharıdır Bırak sarhoş olalım meyler aşk şarabıdır Şimdi aşk zamanıdır aşk ömrün baharıdır Bırak sarhoş olalım içtiğim aşk şarabıdır Mevsim bahar olunca aşk gönüle dolunca Sevenler kavuşunca yaşamak ne...
  3. Yıldız Tilbe - Yarabbim

Yıldız Tilbe - Yarabbim

Uslandım değiştim inan bitti O çılgın, o serseri kız gitti Hasretinle (yokluğunla) büyüdü gönül İnadım beni terketti Sana gördüğün renkler yetmiyor Bunu bilirim Bana gözlerin yeterdi Işığıydı (yeşiliydi) cennetin Sen hep aynısın Hep aynı, gem tutmuyor yüreğim Kaygısız deli Ayak seslerin hani Gelmezsin kahretsin Bilmezler ne hainsin Sen kurtar Yarabbim Yanıyorum ateşlerde...
  4. Orhan Gencebay - Yarabbim

Orhan Gencebay - Yarabbim

Yarabbim sen büyüksün Yarabbim sen görürsün Durdur geçen zamanı kulların gülsün Bütün saatler dursun Dert rüzgarları sussun Aşk güneşi bahtıma gülerek doğsun Şimdi aşk zamanıdır Aşk ömrün baharıdır Bırak sarhoş olalım Meyler aşk şarabıdır İçtiğim aşk şarabıdır Mevsim bahar olunca Aşk gönüle dolunca Sevenler kavuşunca Yaşamak ne güzel Senden uzak yaşamak İnan yaşamak değil Aşkı anlatan...

Sayfayı Paylaş