1. ρємвє_мєℓєк

  ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  23 Haziran 2008
  Mesajlar:
  1.624
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  bursa

  Bu kadın 8 yıldır uyuyor

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>
  Bu kadın 8 yıldır uyuyor

  Dünya tatlısı bir kız dünyaya getirdi. Ancak bebeğini göremedi. Çünkü o tam sekiz yıldır uyuyor... Eşi ise fedakarlığı ile şaşırtıyor.


  Dünya tatlısı bir kız dünyaya getirmişti.Ancak, biricik kızını hiç görmedi. Çünkü, ameliyathanede beynine oksijen gitmedi ve komaya girdi. Bitkisel hayata giren Nebahat Yamanoğlu o günden beri tam sekiz yıldır uyuyor.  Vefalı eş böyle olur Görülmemiş bir vefa örneği gösteren Ahmet Yamanoğlu, eşine bebekler gibi özenle bakıyor.Saçlarını tarıyor, yiyeceklerini elleriyle hazırlıyor, özel karışımlı bitki çayları içiriyor. Hafızasını tazelemek için müzik dinletiyor ve her gün onunla konuşuyor.

  Karısı için evlenmedi
  Eşinie kimsenin bakmayacağını düşünerek hiç evlenmeyen vefalı koca, şimdi sahibi olduğu atölyede işçi olarak çalışıyor.

  AİHM'e gidiyor
  Doktorlar hakkında açtığı davaların tamamlanmasının ardından AİHM’e yapacağı başvuru için gün sayıyor. Yamanoğlu'nun şimdi bir misyonu var.

  Sezaryana hayır kampanyası başlattı
  Başına gelen dramı, gereksiz yere yapılan sezaryan ameliyatına bağlayan acılı eş, normal doğumu öneren ve sezeryanın tehlikelerini anlatan bir sitede anneleri uyarıyor.

  Şimdi mucize bekliyor
  Eşinin yeniden uyanması için dua eden vefalı koca Yamanoğlu ve 8 yaşındaki kızı Gülşah ile birlikte şimdi bir mucize bekliyorlar.
  < Konu Resmi..>   
Bu kadın 8 yıldır uyuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Uyuyor

  Uyuyor

  UYUYOR Alev olmuş yanıyor gözyaşımız Bu hazin meş'aleler üstünde. Uyuyor en yüce can yoldaşımız, Böyle hicranla tutuşmuş günde. Uyuyor uykusu hiç bitmeyecek Ölü bir milleti var eyliyenin Onu makber bile incitmeyecek Ruhu tunçtur, gece yoktur diyenin Geceden doğdu ışıklar saçarak Vatanın gündüzü Türkün özü O Ölemez böyle sabah, böyle şafak Tarihin şan dolu en son sözü O.
 2. Bush ile geçen 8 yıl

  Bush ile geçen 8 yıl

  ABD'nin 43. Başkanı George Bush döneminde sera gazından işgallere dek pek çok olumsuz olay bulunuyor. İki dönem üst üste, yani 8 yıl görev yapan Bush'un başkanlığı döneminin önemli tarihleri şöyle: 2001 20 Ocak: George Walker Bush, Demokrat aday Al Gore'a karşı "şaibeli" olarak anılan seçimin ardından 43 Amerikan Başkanı oldu. 29 Mart: Sera etkisi gazların atmosefere...
 3. Kadınların 8 yılı alışverişle geçiyor..

  Kadınların 8 yılı alışverişle geçiyor..

  Kadınların 8 yılı alışverişle geçiyor İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, kadınların hayatlarının ortalama 8 yılı alışveriş yapmakla geçiyor. Yılda 301 kez mağazaya giden kadırlar bakın neler almayı tercih ediyorlar:Bu kadar uzun bir dönemi alışveriş yaparak geçiren İngiliz kadınlar, yılda ortalama 301 kez mağazaları geziyor. Bunlardan 84'ü yiyecek, 30'u kıyafet, 27'si parfümeri, 15'i...
 4. Bu japonLardan hangisi uyuyor ...?

  Bu japonLardan hangisi uyuyor ...?

  Pek Zeka Sorusu degil Meleklerim ama bence zeka sorusundan cok daha zor :D :D Bu Japonlarin Arasinda Uyuyani varmış, ve hangisi Diye Soruyorum ! Ben uyuyanı bulamadımmmm :D:D:D:D:D buyrun :deli::deli::deli:
 5. Bu yıl akrep kadını maddi durumları nasıl olacak

  Bu yıl akrep kadını maddi durumları nasıl olacak

  Akrep burcuyum ve maddi problemler içindeyim. Acaba astroloji akrep kadını maddiyatıyla ilgili olarak bu yıl için neler söylüyor?

Sayfayı Paylaş