Bu Katliama Seyirci Kalmayın!!!‏

nisan

Yeni Üye
Üye
Bu Katliama Seyirci Kalmayın!!!‏
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]Antalya-Side yakininda bulunan Sorgun Ormani'nda bir golf sahasi[/FONT]
[FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]yapmak icin 200.000 (yanlis okumadiniz, tam IKIYUZBIN) aga[/FONT][FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]ç kesilecek.[/FONT]
Bu ormanin katli ile birlikte pek çok hayvan ve bitki türü de bölgeden
yok olacak.
Yapacaginiz sadece asagidaki linke tiklayip (ya da kopyalayın) sol
altta 'protesto' basligina girmek...
bir de olabildigince tanidiginiza bunu iletip destek saglamak...

bütün yurtta bütün meslekteki herkes destek oldu siz de olun melekler.....sevgilerrrrr

Cevap: Bu Katliama Seyirci Kalmayın!!!‏

burdayız nisan meraklan ma tam destekteyiz...:)

çok kötü yaaa illa ormanlk alandamı yapılabılr bu golf sağısı allahım yaaa orman bakanlgı fln yokmu yaa bir el atsınlar bu olaya ikiyüzbin ağaç bu yazık valla bu işleri yapanlar doğa düşmanı heralde

darkangel burda olmaniza inan sevindim kacgun önce yazmistim,ve dilegim butun meleklerin destek cikmasiydi yazik cünku zaten bu son hafta tvlerde hep bu konu konusuluyor,,bn kendi adima üzgunm,,,

ve yinede melekler tskler desteginiz icin

200.000 ağaçmı kesilecek golf sahası için yazık günah birileri dur desin bu katliama
bizde tam desteğiniz nisancığım

Bu katliama hiç kimse dur demez hiç kimsenin umrunda olmaz arkadaşlar.Türkiye de yaşıyoruz herkes kendisi için yaşıyor..Ama ben destek veriyorum ve her zaman da vericem..Çocuklarım için..

Geri