1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bu ne???????

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bu ne???????
    bismillah bu ne yaaa...ay siz beni oldurceniz haaa

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113
    gerçek mi yoksa başka bişey mi..gerçege benziyo ama:(ay içim bi tuhaf oldu..ne bu:(bilgisi olan yazsın çok merak ettim:)

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

valla bende ne olduğunu bilmediğim için bu ne yazdım gülom bilen söylerse ne olduğunu bende sevinirim.

5. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence bu bı hayvan yavrusu ve gelışımını tam tamamlayamamış ve bısıler etken olmus bu sekılde doğmasına bıkere daha gormuştumm

bu ne??????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu nedir?

Bu nedir?

Harfleri karışık kelimeler veriyoruz, alttaki kelimeyi biliyor, yeni bir karışık harf destesi veriyor... Buyurun hanımlar... r - i - k - h - a - a
  2. neden bu?...

neden bu?...

arkadaslar ben hepinizi cok seviyorum ve en dogal olarak daha iyi tanimak istiyorum onun icin sunu soruyorum nickinizin sizin icin anlami ve secme nedeniniz ve gercek adiniz:) ilk ben baslayim adim mujgan nickim nisan yagmuru bu siteye uye olmadan once guzel bir yazi okumustum Peygamber Efendimizle ilgili onun icin nisan yagmuru aklima geldi rahmet bereket simgesi diye onu sectim degisik...
  3. bu ne yaaa

bu ne yaaa

sevişmek öpüşmek sanat vs. vs... ÖPÜŞMEK NE Kİ, DAHA ÖNCE SEVİŞTİM! “GÖLGESİZLER”DEKİ ROL ARKADAŞI HAKAN KARAHAN’IN “BEN KADINLARI ÜST DUDAKTAN ÖPERİM. AMA TAİES YÜZÜNÜ ÇEVİRİNCE ALT DUDAĞI GELDİ, DONUP KALDIM” AÇIKLAMASIYLA DİKKAT ÇEKEN TAİES FARZAN, YAŞANANLARI ANLATTI. “Gölgesizler” filminin yıldızı Taies Farzan iddialı: Alt dudak üst dudak fark etmez Bu benim ilk öpüşmem değil...
  4. Nedir bu korku?

Nedir bu korku?

Bugün genel müdürümüz geldi ve tüm personelin bugun burda olması gerektiğini istedi.. eksilmeye ve deişime gideceğinide ekledi.. herkezde bir korku bir heyecan benim yerim katii kesinlikle öyle yada böyle bir değişim görünmüyor fakat geldi diyemi nedir bir heyecan bi heyecan.. kalbim durcak aklımda hiç bir şey yok.. sanki iş hakkında hiç bir şey bilmiyorum gibi.... Nedir bu şef, müdür,...
  5. Bu değer ne demek

Bu değer ne demek

TOTAL HCG (H) 4843,6 IU/L NE DEMEK?

Sayfayı Paylaş