1. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.416
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  Bu noktaya gelene kadar savaştım.

  Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

  YAPRAK DÖKÜMÜ DİZİSİNİN İLK BÖLÜMLERİNDE CANLANDIRDIĞI CEYDA KARAKTERİNİN DUYGUSUZLUĞU BAŞAK SAYAN'I BİLE SİNİR ETMİŞ... < Konu Resmi..>


  Ekranların en çok seyredilen dizilerinden Yaprak Dökümü'nde Ceyda isimli kötü bir kadın karakterini canlandıran Başak Sayan, ilk bölümlerde kendisinin bile karaktere sinir olduğunu itiraf etti.

  Habertürk'te Saba Tümer'in sunduğu 'Bu Gecce' programına konuk olan Başak Sayan, 'İlk çekimler başladı, çok sert başlamıştık biz. Ceyda çok sert bir kadındı, çok soğuktu ve hiçbir duygu kırıntısı yoktu kadının yüzünde. Beni rahatsız ediyordu aslında. Ben bile oynadığım karaktere sinir oluyordum' diye konuştu.

  Dizinin ilerleyen bölümlerinde her kötünün içinde bir iyi yönün bulunduğunu belirten Başak Sayan, Ceyda karakterinin de daha sonra iyi yönlerinin ortaya çıktığını belirtti.


  Oyuncu olmak için çok çabaladım.
  Başak Sayan, küçüklüğünden itibaren oyuncu olmayı heves ettiğini ancak ailesinin isteği üzerine ekonomi okuduğunu anlattı ve oyunculuğa geçişinin öyküsünü izleyenlerle paylaştı.

  Başak Sayan, 5 yaşından itibaren oyunculuğa bir merakının başladığını ve ailesinin ısrarı nedeniyle ekonomi okuduğu üniversite de bile oyuncu olma arzusunun hiç kaybolmadığını belirtti.

  18 yaşındayken 118 bilinmeyen numaraları arayarak Star TV'nin telefonunu isteyen ve konuştuğu müdüre televizyoncu olmak istediğini anlatan Sayan, 'O kadar çok konuştum ki telefonda, adamcağız 'gelin sizinle bir çekim yapalım' dedi. Aynı gün soluğu orada aldım. Deli cesareti. Çok inanırsanız, çok isterseniz ama kaderinizde de bir şekilde var bu' dedi.

  Deneme çekiminde başarılı olduğunu ve aynı akşam bir program suna teklifi aldığını belirten Başak Sayan, 'Aynı akşam canlı yayına çıktım. İlk defa bir stüdyoya girdim. Bir müzik eğlence programıydı, onu sundum' diyerek televizyonculuğa başlama macerasını izleyenlerle paylaşan Başak Sayan, daha sonra da oyunculuğa geçiş yaptığını belirtti.

  'Bu noktaya gelene kadar savaştım. Hep ben gittim, hep ben yapacağım bunu dedim' diyerek çok mücadele ettiğinden bahseden Sayan, şu anda bulunduğu noktadan memnun olduğunu sözlerine ekledi.
  habertürk


   
Bu noktaya gelene kadar savaştım. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Göksel - Bu Kadar

  Göksel - Bu Kadar

  Gün doğdu herşey başladı yeni Yine ben aşık oldum başka birine Adını karaladım izin yok kalbimde Bu içtiğim sigara, senden kalan son şey Ben de böyle olsun ister miydim Seni üzdüm nerden bilirdim Bir başkasını düşünmezdim Senin o gel git hallerine Kokladığım başka çiçeklere Bu kadar sabrım işte Bu sefer bu sefer olmaz işte
 2. bu güne kadar avrupa yakasına konuk gelen oyuncular

  bu güne kadar avrupa yakasına konuk gelen oyuncular

  Bugune kadar pek cok sanatcı Avrupa Yakasına konuk oyuncu oldu. İşte bunlardan bazıları; Sinan Bengier Nurhan Damcıoglu Teoman Huysuz Virjin Sezen Aksu Deniz Seki Senay Akay Hepsi Grubu Dolunay Soysert Hıncal Uluc Salih Kalyon Yetkin Dikinciler Emre Altug Tanyeli Savas Ay Yeliz Yesilmen Vatan Sasmaz Cengiz Kucukayvaz
 3. Hasret bu kadar büyümemişti

  Hasret bu kadar büyümemişti

  Soğuk bir sonbahar akşamıydı. Hava kararmış, yağmur başlamıştı. Düşlerimize yağmur yağıyordu ellerimizi. Gözlerin donuk bedenin halsizdi. Gizli bir el kalkış hazırlanan otobüse binmek için seni sürükler gibiydi. Sanki kalmak istiyordun. “baharda dönerim” demiştin hatırlıyor musun ?” Sakin beni unutma bekle.” Ben seni unutmadım sevgili, ben seni unutmadım. Bütün kış baharda döneceğin günün...
 4. Bu kadar kolay olmamalı…

  Bu kadar kolay olmamalı…

  ‘Gece’ bile fazla bu akşam bana…Öyle siyah, öyle alacalı ki karanlık..Uyumak istiyorum, alabildiğine..Kapatıyorum gözlerimi, sen oluyorsun uykularım..Açıyorum gözlerimi, yalnızlığa kapılıyor düşüncelerim…Anlamsızlığımla eş değer oluyorsun aniden… Gidişini seyrediyorum, anılarımın arasından…Tozlanmış duyguları temizliyorum, kelime kelime..İçim acıyor, derinden…Gülüşünü anımsıyorum…İçim...

Sayfayı Paylaş