1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113

Bu Resimdeki Çocuk Atatürk mü?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

atatürkün çocukluk resmi, atatürkün twitterdaki resmi, atatürk hakkında
    Sevgili melekler, twitterda paylaşıma sunulan bir fotonun Atatürk'ün çocukluk resmi olduğu iddia edildi. Sosyal medya şu sıralar, Atatürk'ün çocukluk yıllarına ait olduğu öne sürülen bir fotoğrafı konuşuyor. Acaba bu resim Ata'ya mı ait?

< Konu Resmi..>

Söz konusu bebeklik fotoğrafıın üzerine "Atatürk'ün çocukluk resmi" şeklinde bir ifade" yazılmış. Yine aynı fotoğrafa düşülen notta kaynak olarak "İstiklal Savaşı Gazisi Mehmet Zeytinli" belirtilmiş.

Bu Resimdeki Çocuk Atatürk mü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİr Resİmde AtatÜrk

Bİr Resİmde AtatÜrk

resimdeki atatürk şiiri bir resimde atatürk şiiri BİR RESİMDE ATATÜRK İzmir' e girişini Atatürk' ün Bir kahve duvarındaki resimde gördüm Bir ılık güz öğlesinde Şanlı haki urbası üzerinde Koymuştu kılıcını içine kınının Yürüyordu arasına sevgili halkının Ayağında Anadolu' dan getirdiği toz Bir inanç gözlerinde tükenmez Alabildiğine insan kalabalığı ardı Bir aydınlık geleceğe bakıyordu...
  2. bu resim 9 yaşında bir çocuk tarafından çizildi.

bu resim 9 yaşında bir çocuk tarafından çizildi.

resim 9 yaşında bir çocuk tarafından çizildi. Önce resme bakın size ne ifade ettiğini düşünün, ve cevabınızı yazın..!
  3. bu resime bakarmısınız..

bu resime bakarmısınız..

Korkuyorum anne, kocaman tüfekli adamlardan, Ve o kocaman tanklardan, Anne benidemi öldürecekler diger cocuklar gibi? Neden anne, biz onlara ne yaptikki? Korkuyorum anne, ne olur birakma beni!!!
  4. Ata'nın Dua Ederken Çekilmiş Resimlerini Gördünüz mü ?

Ata'nın Dua Ederken Çekilmiş Resimlerini Gördünüz mü ?

Atatürk'ün Dua Ederken Resimleri Atatürk'ün Dua Ederken Fotoğrafı Bu yurdu kurtaran ve bizlere emanet eden Mustafa Kemal Atatürk 'e ait pek çok resim görmüşsünüzdür melekler. Ancak pek çoğunuz eminiz şimdi paylaşacağımız fotoğrafları hiç görmemişsinizdir. İşte Atatürk'ün Dua Ederken Fotoğrafı, çeşitli açılardan resimleri...

Sayfayı Paylaş