Bu Site Süperrrrrrrr.....

kördügüm

Tatlı ve Çalışkan Melek
Üye
Bu Site Süperrrrrrrr.....
Yazmadan duramicam, ben bu siteye üye olali bir ay falan oldu ama sanki bir yildir burdaymisim gibi arkadasliklar dostluklar kurdum...
Hic cikasim gelmiyor buradan, daha önceleri cok sitede üyeydim paylasimlarda bulundum, ama burdaki gibi ne sohbeti ne dostluklari bulamadim...
Yani uzun lafin kisasi bu siteyi kuranlardan yönetenlerden paylasimlarda bulunan herkese coookk tsk ederim...

Veee birsey daha ben daha yeni olmama ragmen bana moderatör olma sansini verdiniz yine bu konuda yardimci olan ve beni moderatörlüge terfi eden herkese tsk ederim.

Neyse cok konustum yine, kusuruma bakmayin... :becky::becky::becky:

Son düzenleme:
Ce: Bu Site Süperrrrrrrr.....

Evet hepinize katiliyorum... bende cok sevdim bu siteyi...

kördügüm gecmis olsun canim ayrica...

Ce: Bu Site Süperrrrrrrr.....

yorum yapan yada yapmıyan aynı kanıda olan tüm meleklerime yönetim adına tşk ederim :)ne mutlu bize ki bu yola başlarken ki hedefimizden hiç şaşmadan hedefe ulaşdık hakkımızda böyle düşünmeniz bizi onure eder:nod:
bu site hepimizn ve tek hedefimiz dostluk,paylaşım, samimiyet ve içtenlik ki bu yolda ilerledik tşkler arkadaşlar ;)

Bende yeni gördüm evet sitemiz tabiki bambaşka burası bizim sitemiz hepimizin..Dostluklar arkadaşlıklar çok farklı çok güzel seviyorum seni melekler mekanı

bende geleli fazla olmadı ama olsun ölü gördüm sevinç gördüm bakalım daha neler görücem

selam herkese :) valla bende hamilelik hakkında birşeyler araştırırken bu site karşıma çıktı. Disiplini çok hoşuma gitti insana güven veriyor ve herkes çok cana yakın yazışmalardan gördüğüm kadar ile daha çok inceleyemedim ama bu kadarı bile beğenmeme yetti diyebilirim, hazırlayanların ellerine sağlık :)

Geri