1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bu son

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bu son konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu onun son isteğiydi...

Bu onun son isteğiydi...

Bu onun son isteğiydi... Lorraine Fleming adlı anne, oğlunu evlendirirken birçok anneden daha üzgündü, çünkü bu 8 yaşındaki oğlunun ölmeden önceki son dileğiydi. 4 yıldır lösemi hastası olan Reece'in ailesi, hastalığı boyunca, yaşamak istediği birçok şeyi ailesi ona yaşattı. Son sırada ise yakın arkadaşı olan ve ilerde onunla evleneceğini söylediği Elleanor'la evlenmek vardı. Bu hayali...
  2. Bu söyleyeceğim son hece

Bu söyleyeceğim son hece

Madem ayrıLık var birazdan , Durma söyLe bana bittiğini söyLe , Madem bu son bakışmaLar seninLe Durma söyle hadi eLveda de .. Son dakikaLar son bakışmaLar , Geçiyor gözlerimizden , Bırak kendini çok özeL bu gece , AyrıLık var seninLe oyun bitiyor bu gece , Bırak kendini son yıLdızız seninLe , Tut biraz eLLerimi bu son sahne , Bu gün yine güneş doğacak , Ama sensiz...
  3. Bu Belki Son Günündür

Bu Belki Son Günündür

Adam, telaşlı, öfkeli bir halde hanımına bağırıp, çağırıyordu. Babalarının sesini duyan iki çocuk ise yataklarından kalkıp salona gelmişti. Babalarının öfkesini görünce, korkmuş, sinmiş halde birer koltukta sessizce oturup kalmıştı. Adam, çocuklara, hanımın üzüntüsüne aldırmadan söylenip duruyordu; -Söyledim değil mi, söyledim. Bu gün toplantı olduğunu, açık mavi gömleği ütülemeni söyledim....

Sayfayı Paylaş