bu ünlüler çok değişti:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sende haklısın..çok şey değişti!

sende haklısın..çok şey değişti!

Gecenin bir yarısıydı aklımın başımdan gittiği.. Bana artık ölüm ayırır bizi demiştin.. Öyle oldu galiba.. Bizi,beni senden ayırabilen tek şey ölüm oldu.. ölün oldu.. öldürdüm..hiç acımadan biliyormusun.. içimde,dışımda,yüreğimde,beynimde,eşyalarımda,bakı şlarımda,adımlarımda öldürdüm seni.. Doğru değildin artık sen.. Her şeyin,her sözün yalan olmuştu ve sen benim gözümde baştan aşağıya,...
  2. Bu ünlüleri tanıdınız mı?

Bu ünlüleri tanıdınız mı?

Nasıl da geçiyor zaman, nasıl da değişiyor insan! Üçü de bugünün çok ünlü isimleri... Biraz zaman, biraz estetik müdahalesi, çok değişmiş üçü de... Peki siz tanıyabildiniz mi?.. Engin Günaydın ile Özge Özberk'in sayfada gördüğünüz bu "eski fotoğrafları" Beşiktaş Kültür Merkezi'nin fuayesindeki panodan takıldı gözüme... İlk gösterisini 24 Şubat 1995 tarihinde yapan, 464 gösteride...
  3. Bu ünlüler kilolarını seviyorlar

Bu ünlüler kilolarını seviyorlar

Ünlülerin çoğu kilo almamak, zayıflayıp ince görünmek için uğraşırken, bazıları da yıllardır kilolarıyla barışık yaşıyorlar İşte şişman olmalarına rağmen bunu kafalarına takmayan ve gönüllerde taht kuran sanatçılar... Şahan GÖKBAKAR: Kilolarıyla son derece alay edebiliyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın toplantısında Recep İvedik-3'ü çekmek istediğini de söyleyen Gökbakar,...
  4. Bu ünlüyü tanıyın bakalım

Bu ünlüyü tanıyın bakalım

Alttaki ünlümüzü bilebilecek olan varmı meleklerim :D mahvolmuş ünlücağız :piha::piha:

Sayfayı Paylaş