Bu YakiŞiklida Benİm OĞlum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oğlum namaz hiç bu vakte bırakılır mı?

Oğlum namaz hiç bu vakte bırakılır mı?

Anneannesinin sözleri yankılandı kulaklarında: -Oğlum,namaz hiç bu vakte bırakılır mı? Anneannesinin yaşı yetmişe dayanmıştı,ama ezan okunduğu vakit yerinden sıçrar,yaşından beklenmeyecek bir hızla abdestini alır ve namazını kılardı. Kendisi ise,nefsini bir türlü yenemiyordu.Hep ne oluyorsa?namaz son dakikalara kalıyor,bu sebeple namazını alelacele edâ ediyordu.Bunu düşünerek...
  2. 'Oğlum benden değil' kuşkusu

'Oğlum benden değil' kuşkusu

Halis Toprak, oğlu Salim Toprak'ı evlatlıktan reddetti! Toprak'ın açtığı "nesebi reddi" davasının nedeni kuşku... Halis Toprak, DNA testi yaptırmadığı için 18 yıl oğlu kabul ettiği Salim Toprak'ı 'evlatlıktan red' için dava açtı.. İşadamı Halis Toprak, üç yıl birlikte yaşadığı Gülcan Sepet'den olan ve 2 yaşında iken mahkeme kararı ile velayetini üzerine alarak soyadını verdiği,...
  3. buda benden

buda benden

face in hole benzeri siteler faceinhole gibi siteler face in hole nasıl kullanılır faceinhole nasıl kullanılır tarzı arkadaşlar yeni üyeyim sizinle paylaşmak istedim.inş bu konu yoktur. face ın hole dan sizde harikalar yaratabilirsiniz... bakın bana nasılda güzel oldum hehe... hadi sizde deneyin ve paylaşın bizimle...çok eğlenceliii

Sayfayı Paylaş