Büyü bozmak üstümde büyü var mı nasıl bozabilirim ?

ecrin

Yeni Üye
Üye
Büyü bozmak üstümde büyü var mı nasıl bozabilirim ?
Büyü kişileri bir takım yöntmelerle doğa üstü güçlerle etki altına almaktır. Büyü insanlığın en eski tarihine kadar dayanmaktadır. Büyücülükle uğraşanlar büyüleme işlemi ile her türlü olaya müdahale ettiği kanısındadır. Büyü yapmak dinimizce haram sayılmakla birlikte en büyük günahlar arasındadır. Peki ama büyü ne için yapılır ? Tabiki kişileri mutsuz ve huzursuz etmek için yapılır. Genelde intikam amacı güden bu işlem aslında başarıya uğrasa da Allahın inayeti ile engellenebilir. Bu makale de büyüye maruz kalmış bir bireyin hayatından örnek vericez..

b.jpg

Büyüyle karı koca arasını bozmak

Ayşe 6 aylık evlidir ve eşinden sürekli dayak yiyor . Ve eşiyle arası yeni evli olmasına rağmen hiç iyi değil. Eşi ayşeye karşı sevgi içeren hiç bir eylemde bulunmamış. Bir gün ayşe yatağının konumunu değiştirmek istemiş ve yatağın kenarındaki fermuarı farketmiş .Bu fermuarı açan ayşe bir yorgan iğnesi ve yılan kafası görmüş.Yorgan iğnesi yılanın gözüne saplanmış vaziyette .Ayşe durumu eşine anlatmış ve eşide bir hocaya gitmiş hoca bunun büyü olduğunu belirtmiş. Bu büyünün amacı ise ayşeyle eşinin ayrılmasıymış.

Büyüyle çocuk olmasını engellemek

Bu büyü bulunduktan sonra ayşeyle eşinin arası hayli iyi olmuş ama bir müddet sonra tekrar huzursuzluklar başlamış. Ayşe ne zaman kayınvalidesine gidip gelse eşiyle tartışıyor. Ayşe evliliğinin 6. yılına girmiş ve çocuğu olmamış. Eşinin ayşeye karşı olan tavrı gittikçe şidetlenmiş. Bunların yanısıra ayşe eltileri,görümceleri ve kayınvalidesi ile sürekli tartışma halindeymiş. Ayşe bir gün çocuğu neden olmuyor diye ameliyat oluyor. Bu ameliyatta ayşenn kanallarının kapalı ve karmaşık olduğu görülüyor. Bir gün kaynı ayşeyi çağırıyor .Kaynı ayşeye ; Bir kadın var gözleri kör ama gelecekle ilgili bilgiler veriyor bende sana niyet ettim ve sordum. Bu kör kadın kitaba baktı ve senin fiziki özelliklerini anlattı . Bunların yanısıra çocuğunun olmadığını söyledi. Ben şaşırdım ve kadına çocuğu neden olmuyor diye sordum. Kadın ; burda gördüğüm kadının rahmini bağlamışlar ve çocuğu bu yüzden olmuyor .Şayet bu büyüyi yapan para aldıysa bir gün büyü bozulur ama parasız yaptıysa bu büyü kalıcııdr. Büyü yapıldıktan sonra kuyuya atılmış diyede kör kadın vurguluyor.

Büyünün yapılış şekli

Ayşe bir kaç yıl sonra gebe kalıyor ama her defasında rüyasında kedi görüyor. Kediyi gördüğü an adet oluyor. Bu durumu araştırdıklarında ayşeye çocuk büyüsü yapıldığı anlaşılıyor. Ayşenin gebeliği 5 haftadan ileri gitmiyor.Bir gün biri ayşenin kocasına sizin çocuğunuz neden olmuyor diye soruyor .Ayşenin kocasıda durumu anlatıyor. Adam ayşenin kocasını alıp bir yere gidiyor. Gittikleri kişi cinlerle irtibat halinde olan biri. Adam bir kaç şey uyguluyor ve orda olanlar ayşenin kocasını dehşete düşürüyor . Bu adam öyle bir şey yapmışki anlatsam sayfalar sürer.. Eminimki merak edenler olucaktır bu yüzden kısa anlatmaya çalışıcam. Adam içinde su olan metal bir bardağı ayşenin kocasının eline veriyor. Elini suya sok birşey varmı ? Ayşenin kocası sudan başka bir şey yok diyor. Adam bu suya 3 ihlas 1 fatiha oku diyor. Ayşebin kocası okuyor ve birden bardaktaki su taşıyor. O küçücük bardağın içinde 77 tane muska , bir adet serçe parmağı uzunluğunda taş, bir adet taze çim altında toprak çimin köklerine sarılmış saç. Hoca diyorki eşinize büyü yapılmış. Büyülerden biri mezara diğeri kuyuya atılmış. O çim nedir diye soruyor ayşenin kocası . Adam bu çim mezarlıkta çıkan çim.Köklerine sarılmuış olanda eşinin saçı .Eşinin saç telleri alınmış ve büyü yapılmış diyor. Peki ya bu taş nedir ? Buda diğer büyünün atıldığı kuyuya ait taş. Peki bu 77 muska da ne yazıyor ? Muskalardan bir kaç tanesi açılıyor. İkisinde bir kadın bir erkek ve ortalarında bebek resmi çizilmiş. Ayrıca bu üç insan suretine haç işareti atılmış. Diğer muskalarda da ters kuran yazısı var.

Bu muskaları kim yapmış olabilir diye soruyor ayşenin kocası . Adam diyorki zamanında sana aşık olan ama seninle evlenmeyen biri, eşini, isteyip evlenmeyen biri, eşini sevmeyen biri,eltileri,anneniz kardeşleriniz vs. Peki büyü bozulucakmı diye soruyor ayşenin kocası . Adam bozmaya çalışıcaz diyor .. Büyünün bozulması için gerekenler yapılıyor. Ayşenin eşiyle arası düzeliyor ama çocuğu yine de olmuyor. Bu arada ayşenin çocuğunun olması tıbben mümkün. Tüp bebekle ayşenin %90 anne olacağı söyleniyor. Ayşe tüp bebek yaptırmasına rağmen yine hamile kalamıyor. Ayşenin hala çocuğu yok eşiyle arası inişli çıkışlı .Ayşe pskilojik destek alıyor ve ilalar kullanıyor. Ayşe zaman zaman üç harflilerin ona temas ettiğini ve konuştuğunu da anlatıyor.

Bu olay kesinlikle gerçektir . Ayşe elinden geldiğince felak nas ihlas ve ayetel kürsi okuyor . Büyüden korunuyor korunmaya çalışıyor fakat şöyle bir şey var.Ayşeye takan şahıslar büyü yapma işlemine ısrarla devam ettikleri için ayşe de dalagalanmalar oluyor. Bu durumu ayşe farkettiği zaman duaların da ısrarcı oluyor ve kendini duaları okuduktan sonra daha rahat hissettiğini vurguluyor.

Büyüden korunmak için dualar

Görüldüğü üzere arkadaşlar büyü vardır. Öyleki dinimiz islam bile büyüyü inkar etmemiş ve yasaklamıştır. Bir büyü bir insanın hayatını her şekilde etkileyebilir. Bu yüzden size büyü yapıldığını hissettiğinizde elinizdeki en güçlü silah Allaha sığınmak ve dua etmektir. Yukarıda belirttiğimiz gibi büyüden korunmak ve kurtulmak için felak,nas , ihlas, ayetel kürsi okuyunuz. Bol bol yunus suresi ,amene resulü okumayıda adet haline getiriniz. . Allahın rahmeti üzerinize olsun. Allahın laneti de büyü yapanların üzerine olsun..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Valla tüylerim diken diken oldu okurken . Allah büyüyle uğraşanların belasını versin. Ben büyüye inanıyorum ve korunmak için konuda bahsettiğiniz duaları okumaya gayret gösteriyorum.

Hazreti Peygamberimize de büyü yapılmıştır. GErçekten büyü olayı vardır. Hani inanmayanlar için diyorum. Lütfen kendinize dikkat edin. Gerçi büyü de olsa bu seferde saçma sapan insanlar var para vuranlar da Allah onları da ıslah etsin ama büyü olayına ben yüzde yüz inanıyorum var.

Büyünün safsata olduğunu söyleyenler için diyorum ki evet büyü vardır dinimiz de ve kuran da böyle birşeyin olduğundan bahsediliyor ayrıca peygamber efendimize de (S.A.V) büyü yapılmış ve nas felak sureleri o şekil de inmiştir. Allah büyü yapanların da yaptıranların da cezasını versin her iki dünyada da iki yakaları bir araya gelmesin

Bu nasıl bir vahşet ..Vahşet diyorum çünkü burda bir insanın geleceği üzerine oyunlar oynanmış. Allahın laneti büyü yapanada yaptırana da olsun. Umarım ne bu dünyada nede öbür dünyada iki yakaları bir araya gelmez.

Gerçekten hayretler içinde kalarak okudum. Allah bunu size yaşatanların cezasını versin ve bende diğer arkadaşlar gibi büyü yapanıda yaptıranıda lanetliyorum !

Selamun aleyküm sevgili kardeşlerim öncelik le bu tip büyülerden ve yapanlardan uzak durun zaten tek çözüm yolu allahtır başka kimse bize yardım edemez herhangi bir hoca bile olsa allah istemedikten sonra o bile yardımcı olamaz geçenlerde bir Köye gitmiştim orda gezerken bir köylüyle böyle muhabbetlere girdik konu buralara kadar geldi bir kişi varmış onada büyü yapmışlar kısmeti kapanmış rızkı kapanmış evden felanda çıkamıyormuş dedim bi gidelim gösterin bana onu dedim gerçi benden önce gitmedikleri hoca kalmamış bir sürü para harcamışlar hep tuzaklara düşmüşler Allah öyle kişilerle karşılaştırmasın inşallah neyse Ada'mı gördüm 40 yaşında falan var bi musallat olayı olmuş uğrak vardı kendisinde bende bi dua yazdım verdim kendisine aradan Zaman geçti 1 ay kadar beni aradılar Ada'm şahlanmış tabiri caizse eski halinden eser kalmamış şimdi benim yazdığımda bir dua diğer hocalarda bir du yazmışlar benimki tutmuş velasıl kelam büyü ve bu tip şeyler bozmak isteyen kişilerin de İmanları güçlü olmalı Allah istemeseydi benim yaptığım dua da işe yaramıycaktı zaten böyle şeyler için para alınmaz Allah için yapılır sonuçta sendeki olan ilim Allah vergisi o olmasa sen bir hiçsin millet de bu işi ticarete dökmüş gerçek hocaların adlarına lekelenmiş durumda neyse başınızı ağrıtttım herhangi bir konuda yardım isterseniz tel no: 05465969035 adım mustafa teşekkür ederim geçmişler olsun

Selamun aleyküm sevgili kardeşlerim öncelik le bu tip büyülerden ve yapanlardan uzak durun zaten tek çözüm yolu allahtır başka kimse bize yardım edemez herhangi bir hoca bile olsa allah istemedikten sonra o bile yardımcı olamaz geçenlerde bir Köye gitmiştim orda gezerken bir köylüyle böyle muhabbetlere girdik konu buralara kadar geldi bir kişi varmış onada büyü yapmışlar kısmeti kapanmış rızkı kapanmış evden felanda çıkamıyormuş dedim bi gidelim gösterin bana onu dedim gerçi benden önce gitmedikleri hoca kalmamış bir sürü para harcamışlar hep tuzaklara düşmüşler Allah öyle kişilerle karşılaştırmasın inşallah neyse Ada'mı gördüm 40 yaşında falan var bi musallat olayı olmuş uğrak vardı kendisinde bende bi dua yazdım verdim kendisine aradan Zaman geçti 1 ay kadar beni aradılar Ada'm şahlanmış tabiri caizse eski halinden eser kalmamış şimdi benim yazdığımda bir dua diğer hocalarda bir du yazmışlar benimki tutmuş velasıl kelam büyü ve bu tip şeyler bozmak isteyen kişilerin de İmanları güçlü olmalı Allah istemeseydi benim yaptığım dua da işe yaramıycaktı zaten böyle şeyler için para alınmaz Allah için yapılır sonuçta sendeki olan ilim Allah vergisi o olmasa sen bir hiçsin millet de bu işi ticarete dökmüş gerçek hocaların adlarına lekelenmiş durumda neyse başınızı ağrıtttım herhangi bir konuda yardım isterseniz tel no: 05465969035 adım mustafa teşekkür ederim geçmişler olsun
Mustafa Bey hayırlı günler verdiginiz tlf numarası aktif değil size nasıl ulaşabilirim

Geri